Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Póráz nélküli séta?

Póráz nélküli séta?

Figyelt kérdés

A kutyusom szeretném póráz nélkül sétáltatni. Csak annyi a probléma hogy szinte a vérében van a csavargás. Póráz mellett szépen jön csak szeretnék vele labdázni is de félek hogy elszökik. Olyan mint a villám és falunk lakunk tele van minden kukoricával és nagyon szeret benne rohangálni, de félek hogy elmenne.

Viszont mikor haza hoztuk (biciklivel voltunk) igaz hogy a kukoricában ment de hívtam és jött velünk nem hagyott el minket.

Mégis most valahogy félek elengedni nagyon hozzám nőtt már nem szeretném véletlenül sem elveszíteni.

Hogyan mennyek biztosra a behívásánál?

Hogyan kezdjem tanítani?

Az úgy nem lenne jó hogy ha elengedem és elmenne messzebbre akkor vinnék egy sípoló játékot és ha megnyomom visszajönne (mindig jön ha hallja hogy valami sípol), meg dicsérném és megjutalmaznám?

Vagy klikkerrel tanulja meg?

Ha van valami jobb módszer ami hatásos kérlek írjátok le!


2012. aug. 6. 18:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

A japán vacsorát az első adásban láthatod:

[link]


Fórumot sajnos nem tudok, mi általában személyesen beszélgetünk, esetleg Facebookon privátban.

2012. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Na ezt meg fogom vele csinálni :) Bár pl. az ágyon simán ott tudom hagyni a kaját, ha kijövök és nem nyúl hozzá, de megcsinálom azért + megnézem az összes részt, ha lesz egy szabad du-om hétvégén :)

2012. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

A TV2 oldalán fent van a második évad is:

[link]


A Facebookon is megtalálhatod őket:

[link]

[link]


És szerintem érdemes elolvasni Nóra blogját is:

[link]

2012. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Oksa, köszi :)
2012. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!