Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyám ellopta a...

Kölyök kutyám ellopta a csirke mellet az asztalról a konyhából. Kizárjam őt a falkából egy időre? Büntetésképpen nem akarok neki adni vacsorát. Van értelme?

Figyelt kérdés
Kiraktam a fagyasztott húst egy tálba az asztalra, hogy hamarabb kiolvadjon. Mire kimentem már el is vitte a húst, és zabálta. Nagyon mérges lettem, mivel drága mulatság volt ez nekem. Jól el is vertem a kutyát. De nem tudom, hogy a kaja megvonásnak lenne e értelme, mondjuk már igy is jól belakmározott...
2009. júl. 22. 15:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
magadat verd el, hogy ilyen buta voltál..az asztal alá helyett miért nem a szekrény tetejére tetted a húst észkombájn!:)
2009. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

meg ne merd verni mégegyszer ..

az elkülönités jó büntetés ... de talán legközelebb ne hagyd ott az étellel kettesben amig nem tudja hogy nem szabad hozzányulni ...

2009. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
A büntetést már megkapta azért, amit csinált. A vacsora-megvonást nem tudná hova tenni, nem látná az összefüggést a dolgok között. Okosak a kutyák, de ennyire azért nem, hogy több órás különbséggel összekapcsolják a dolgokat. Inkább adj neki kevesebbet vacsira, valószínű, hogy úgy se enne most annyit.
2009. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Te majom, van fogalmad azon fogalmakról, amikről feltettem a kérdést?? Ha laikus vagy, akkor nem vagyok kiváncsi a hülye véleményedre.

És tanulj már meg magyarul, mert nem az asztal alá tettem. Persze... egyenesen az alomjába tettem, nem??

Idiota

2009. júl. 22. 15:21
 5/33 A kérdező kommentje:
Az elsőnek szólt a komment. A többinek meg köszönöm a tippeket!
2009. júl. 22. 15:22
 6/33 anonim ***** válasza:
16%

15:21


buta tyúk vagy!..legközelebb kieszi a hűtődet, mert nyitva hagyod szellőzni:P

2009. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

És a jól el is vertem, ennyit tesz: kapott 2 húzást a fenekére, húúú csak nem halt bele....

Nem vagyok a hive a verésnek, de ami sok az sok...

Nem fogom rá hagyni, hagy egye meg legközelebb a tányéromból a vasárnapi pecsenyét, nem???

2009. júl. 22. 15:24
 8/33 A kérdező kommentje:
Elmondom nektek, hogy a kutya okitva van kiképző által. Tilos neki bejönni a házba, pláne a konyhába. Nos, ő kelme mégis megszegte az egyértelmű szabályokat, lelopta az asztalról a húst zacskóstul, és hagyjam rá?? Na persze....
2009. júl. 22. 15:27
 9/33 A kérdező kommentje:

15:21-es válaszoló adta eddig a legnormálisabb válaszokat. Mert nem a rossz indulat szól belőle...

És mert tudja, miről szól egy kutya kiképzése...

2009. júl. 22. 15:28
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Kutyát semmilyen körülmények közt nem szabad megütni, jézusom!!! abból ugyanis nem tanul, pláne mivel utána verted meg, miután ellopta a húst. így nem kapcsolta össze az agyában, hogy miért kapta a verést. ha ordibáltál volna vele, utólag azt se értette volna, hogy miért teszed, csak annyi jött volna le neki, hogy a gazdája bántja! ha a csínytevés közepette szidod le, és mondod neki szigorúan, hogy NEM, akkor értette volna.

amúgy te vagy a hibás, miért nem zártad el a húst, amíg kienged, pl a kamrába vagy olyan helyre, ahol nem fér hozzá? a kutya csak annyit érzékelt, hogy hús van a közelben, az ösztönei után ment. remélem, egyelőre nincs gyereked...

2009. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!