Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyám ellopta a...

Kölyök kutyám ellopta a csirke mellet az asztalról a konyhából. Kizárjam őt a falkából egy időre? Büntetésképpen nem akarok neki adni vacsorát. Van értelme?

Figyelt kérdés
Kiraktam a fagyasztott húst egy tálba az asztalra, hogy hamarabb kiolvadjon. Mire kimentem már el is vitte a húst, és zabálta. Nagyon mérges lettem, mivel drága mulatság volt ez nekem. Jól el is vertem a kutyát. De nem tudom, hogy a kaja megvonásnak lenne e értelme, mondjuk már igy is jól belakmározott...
2009. júl. 22. 15:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szívesen, de már nagyon idegesített, ilyenkor nagy a szája, hogy névtelenül irogat, bezzeg élőben meg lapítana...Pff.
2009. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindennel nem értek egyet... Egyet kiemelnék: a kutyát nem szabad megütni! Miért??? A megütés az csak azt jelentheti, hogy karóval agyonverni??? Nekünk két kutyánk van, az egyik kicsi korában morgott ha a kajája felé nyúltunk. Ráütöttünk az orrára. Gyorsan megtanulta. Nyilván nem kell minden kis hülyeségért bántani, de azért néha meg kell mutatni, hogy ki a főnök. Főleg ha nagytestű kutyáról van szó.
2009. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Ha ujsaggal csaptal ra a kutya seggere akkor tuti hogy "vette a lapot" :D


Uhh elnezve a datumot, mar oreg blöki lehet...

2016. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!