Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyám ellopta a...

Kölyök kutyám ellopta a csirke mellet az asztalról a konyhából. Kizárjam őt a falkából egy időre? Büntetésképpen nem akarok neki adni vacsorát. Van értelme?

Figyelt kérdés
Kiraktam a fagyasztott húst egy tálba az asztalra, hogy hamarabb kiolvadjon. Mire kimentem már el is vitte a húst, és zabálta. Nagyon mérges lettem, mivel drága mulatság volt ez nekem. Jól el is vertem a kutyát. De nem tudom, hogy a kaja megvonásnak lenne e értelme, mondjuk már igy is jól belakmározott...
2009. júl. 22. 15:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen jol csinaltad. Egyebbkent, megjegyzem a "falkatorvenyek alapjan" agyon is haraphattad volna azt a kolykot - marha kutya(farkas) lennel, es nem ember. :)

Ugyanis, a te sajat barlangodba (hazadban) ott tarold a zsakmanyodat (vasarolt hust) ahol tetszik. Es ha barki a falkabol az engedelyed nelkul hozzanyul, nyilt lazadas a tekintelyed ellen... Es innentol kezdve ugy torolsz meg, ahogy neked tetszik.

2009. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Okés a vacsi megvonásnak télleg semmi értelme nincsen, ezt belátom. De a fenyitésnek volt értelme... meg a kizárásnak is...

És soha de soha nem ütöttem meg a kutyám, és nem is fogom sohasem!

2009. júl. 22. 16:03
 23/33 A kérdező kommentje:

16:02-es Kedves Válaszadó!

Igen, én is igy gondolom, mert mi a kutyámmal farkas-törvények égisze alatt éljük életünket. Ha hazatérek, én nem örjöngök, hogy "utyuli-putyuli, drága kis kutyám, hát hiánoztam?" stb...hanem hozzá sem érek, rá se nézek vagy 3 percig, aztán jöhet a nyakbaborulás. Mert amikor a farkasok kimennek vadászni, és ha visszatérnek, mindenki körülötte legyeskedik, de a falkavezér rá se bagózik senkire.

Végre még egy olyan ember, aki nem álszent állatvédő, hanem egy komoly gondolkodású, tájékozott gazdi!

2009. júl. 22. 16:07
 24/33 anonim ***** válasza:
30%

Persze ... mint a farkasok ... a multkor jegyezte meg valaki hogy ennyi erövel átmehetne a haverjához megkurkászni ... mi meg ugyis a majmoktól származunk


ja és csókoltatom azt a bőszmét aki mindenkit lepontoz, aki szerint nem szabad verni a kutyát ...

2009. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
65%

Mivel még csak 3,5 hónapos, ahogy olvastam, akkor még nem kéne a hússal egyedül hagyni. Nekünk is van kutyánk és érdekesen ha kiveszünk húst akkor olyan helyre tesszük ahol nem éri el. Ez nem a kutya hibája. Inkább a gazdájé. Tudni kéne hogy a kutya Ragadozó és ami húst talál Megeszi.

Amúgy meg le lehet oltani szépen de ez az igazság. :)

2009. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%

Egy ilyen goromba és neveletlen kérdezo nem érdemli meg,hogy bárki is tanácsot adjon neki, ha lemajmozza és hasonlo nyomdafestéket nemturô kifejezéseket használ ahhelyet,hogy megkôszônte volna a tanácsot. Amennyiben jobban tudja, mint a válaszolo, mit kellene tenni, akkor ne fordúljon egy ilyen forumhoz, hanem keresse ki valamely nettes keresoben mi a teendo ha saját butasága miatt egy kolyok kutya ellopja a húst az asztalrol.

Nem érdemli meg, hogy foglalkozzatok vele, oldja meg egyedul a problémáját.

2009. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Hát igen, az utolsó válaszoló pedig foglalkozhatna egy kicsit a magyar nyelvtannal, rá férne. Ha már itt tartunk...
2009. júl. 22. 21:25
 28/33 anonim ***** válasza:
41%
lehet hogy rosszul ír, de igaza van.
2009. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
21:19-es miről beszélsz???Mit vered a nyálad? Unatkozol vazze, vagy megjött??? Normálisan feltett egy kérdést, nem bántotta a kutyáját (mert az újsággal való odasuhintás az semmi) akkor miért nem lehet normálisan rá válaszolni.
2009. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
12:11-esnek köszönöm:))))
2009. júl. 23. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!