Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Meghalt a kutyatámadás 9...

"Meghalt a kutyatámadás 9 éves áldozata. " Kutyások! Mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenkor hol vannak az állatvédők?



2012. aug. 16. 16:25
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsi, nem töltötte be teljesen először a mobil. Ha saját eb, akkor sem voltak jól nevelve, szocializálva. És felelőtlenség volt egyedül hagyni a gyereket. Kíváncsi lennék, volt -e foglalkozva az ebekkel, és nem -e beltenyésztett, ideggyenge példányok voltak -e? Ilyen nincs ok nélkül!
2012. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
95%
78%-os. És hány ember öl meg több embert? Gondolom sokkal több, mint ahány kutya öl embert. Hányan bűnöznek? Ennyi erővel miért nem altatunk el minden embert?
2012. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

Na ja. Etetve volt az a 3 állat rendesen? Meg volt nevelve? Vigyázott valaki arra a gyerekre?

Egy ilyen támadás nem a kutya hibája, hanem a szülőké és a kutyatulajdonosoké, nem tudom ez esetben a kettő ugyanaz-e. Egy nevelt, gondozott, etetett kutya nem támad. Amennyiben mégis, mert vannak agresszívabb állatok úgy mi a francért volt velük összecsukva egy gyerek??? Nagybátyámék állata is agresszív, el is van zárva egy nagy udvarrészbe ha bárki megy hozzájuk, kapun, kerítésen nem tud kijutni.

Lehet itt lobogtatni, hogy kutya ölt gyereket, de ezek a sztorik majdnem mindig úgy végződnek. TV-ben riport, háttérben a cigányputri vagy a magyarputri, mert olyan is van, mocsokban tartott állatok, akik ki tudja mikor ettek, ittak utoljára. Sokszor még heccelik is őket és aztán meg a csodálkozás, hogy jééé.

Ez sosem a kutya hibája. Én gondozom a kutyám, ismerem a kutyámat, érdekes módon velem ilyen nem történne.

2012. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mekkora elborult állat vagy! Elaltani minden kitett kutyát, csak mert szúrja a szemed, hogy van, aki segíteni akar rajtuk? 7 évig volt befohadott kóbor kutyám, többre becsültem sok embernél. A mostani kutyámat is mások felelőtlensège sodorta hozzám. Megmentezte az életemet. De persze csak egy kóbor dög. Nem vagyok elvakult állatvédő, de az ilyen ostoba embereket látva megértem azokat, akik inkább a kutyáknak segítenek, mint az embereknek...

2012. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%

amelyik kutya nevelve van azzal nincs ilyen gond, de ha család csak házőrzés céljából tartotta a 3 kutyát és sose nevelte őket,akkor nem kell csodálkozni az eseten..eleve gyereket nem hagyok egyedül 3 kutyával még ha a kutyák megbízhatóak akkor sem!!!


itt a szülők voltak a felelőtlenek,mind a kutya nevelés hiányossága miatt ,meg hogy egyedül hagyják a gyereket 3 kutyával..



Miért van annyi kutyatámadás???

-azért mert a "kedves gazdi" aki felelős a kutyáért ,nem fordít kellő figyelmet a kutyája nevelésére!!!!!

nem azt mondom mindenki vigye kutyasuliba a kutyáját (bár akkor nem fordulna elő egy neveletlen kutya sem) de az etetésen kívül foglalkozhatna vele!!


régen azért nem volt ennyi kutyatámadás ,mert ha esetleg meg is verték szerencsétlen kutyákat,de legalább tudták mit lehet és mit nem..nem azt mondom verje mindenki a kutyáját,de nevelni kéne, annyira s.zar az állattartás M.O-n ,hogy nem csodálkozok azon,hogy egy kutya megtámadott bárkit is, nem ő a hibás, egyszerűen nem tanította meg neki senki,hogy miként kell egy szituációra reagálni, ők csak természetesen cselekszenek!!!

2012. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
12%

Hát ahogy észre veszem többen véditek az állatokat mint az embert.

Ha bemész a sürgösségire, ott nap mint nap nem csak egy kutyatámadással beszálitott beteget látnak el. Na azért kéne elaltatni a kobor kutyákat. És azok az emberek kik ölnek a rácsok mögött találják magukat.

És a baj nem csak a kutyáknál van, hanem a vadállatoknál. Erdélyben élek, itt a medvék nagyon el vannak szaporodva, Sátrazni se lehet ugy elmenni hogy ne találkozz vele csak ugy véletlenül. És a medvék elszaporodása is minek köszönhető? Annak hogy védettnek vannak nyilványitva, pedig egy vadász mondta, hogy ha fela ennyi medve lenne, még akkor is rengeteg volna. És a védettségüket kinek köszönhetik? Hát igaz is, védjük az állatokat, had halljanak az emberek.

2012. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a szülők felelősek. Ha nekem gyerekem van, kizárólag olyan kutyát tartok, amit kenyérre lehet kenni, semmiképpen nem olyat, ami veszélyt jelenthet a gyerekre. Az elzárás sem megoldás, mert az ördög sosem alszik, történhet bármi.
2012. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
5%
# 14 Gratulálok a kobor kutyádnak de szerintem te se vagy jobb nálam, mikor egy emberrel igy beszélsz, hát légy boldog velük.
2012. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is van rá az okunk. Egy kutya mikor csap be? Mikor képmutató? Néhány embernél, azért sokkal különbek! Gondolod nem altatják el azt a kutyát, amelyik ilyet csinál? Te most azt mondtad hogy az ÖSSZES kóbor kutyát nyírják ki pár miatt.
2012. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
50%
Legalább én képes vagyok érzelmekre. Nagyképűsködni meg nem szoktam, de igen, NÁLAD jobb vagyok.
2012. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!