Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Meghalt a kutyatámadás 9...

"Meghalt a kutyatámadás 9 éves áldozata. " Kutyások! Mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenkor hol vannak az állatvédők?



2012. aug. 16. 16:25
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
78%

Nem, akkor az lesz a hibás, aki kidobta azt a kutyát!

És képzeld, már harapott meg kutya...

2012. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
Itt sem a gyerek a hibás.. hanem a szülők.
2012. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
96%

"Remélem minél hamarabb meg fog titeket harapni egy kobor kutya. És akkor meg hallgatni fogtok mert hát ti lesztek a hibásak hogy pont akkor kimentetek sétálni."


Sötét vagy, mint az éjszaka! A kóbor kutya hogyan lesz kóbor, te egysejtű? Az olyan jó szándékú emberek, mint te, kidobják az utcára! Engem harapott meg kutya, és? Nem tört össze a kicsi lelkem. Azért úgy megnézném a pofádat, hogy milyen ember is lehetsz! Mert akiben ennyi érzelem van, azt kéne szelektálni, nem a kutyákat!

2012. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és tanulj meg írni, 78%-os, mielőtt osztod itt az észt! "kobor"? Ja, és a "hogy" szó elé vesszőt rakunk Einstein!
2012. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
11%
Tudok írni egyébként. És nem kell te oktass. És ajánlom az egészeteknek hogy tanuljatok meg emberekkel emberként beszélni.
2012. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
4%
Mert ahogy észre vettem ez nem megy, és ha nem megy akkor tényleg csak a kutyákra számíthattok. Ezért megéri kitartani mellettük.
2012. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
82%
Igen, látjuk, hogy tudsz írni...Egészeteknek? Fura, ezt a szót még nem hallottam. De te biztos jobban tudod, hiszen itt te vagy az Okos, és a Mindent tudó! Tudod mit? Hidd el, a kóbor kutyák megérzik, hogy kit kell megharapni, aranyom. Úgyhogy szerintem ne menj ki az utcára!
2012. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
80%
Hát tudod, inkább számítunk egy kutyára, mint mondjuk rád. Mert ha ismernélek, akkor tuti bedobnálak egy sintértelep közepére, a kutyák úgy is unatkoznak...
2012. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
81%
Úgy beszélünk, ahogy egyesekkel méltó. Sajnos értelmesebb beszélgetést folytatnánk egy kóbor kutyával, mint veled.
2012. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
6%
Nektek érdemes a kutyákkal beszélni.
2012. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!