Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Meghalt a kutyatámadás 9...

"Meghalt a kutyatámadás 9 éves áldozata. " Kutyások! Mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenkor hol vannak az állatvédők?



2012. aug. 16. 16:25
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
2%
Nektek további jó állatvédést. És remélem mihamarabb tesznek valamit a kobor kutyákkal. (És véletlenül se menhelyre viszik.)
2012. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint az egyik egy roti volt, gondolom a másik kettő is valami hasonló fajta lehetett. Ez a fajta tipikusan nem az a fajta, aki vidám családi kutya úgy, ha néha dob neki az ember három csontot.

Kemény kézzel kell fogni és szigorúan nevelni, mert ha az ember fejére nő, akkor ez lesz belőle... Egyedül is képes széttépni egy gyereket pillanatok alatt, nem hogy két társsal együtt.

Én is azt mondom, amit itt sokan mások. Ez csak és kizárólag a gazdák felelőssége!!!

Nekem is van két kutyám, egyikőjük nem bírja a gyerekeket, nem vadul be rájuk, de csipkedi, követi őket, stb. Valahogy nem tetszenek neki a kis emberek. Egyszerűen megoldjuk azzal, hogy ha pici gyerek van a közelben (közeli családban nincs), akkor nem marad kettesben a kutyával és kész. Erősen rászólok, akkor sunyul a helyére és esze ágában sincs bántani a piciket sem. Nagyobb gyerekekkel és felnőtt emberekkel egy hatalmas birka, idegen is belenyúlhat a táljába miközben eszik, max eltolja a kezét, de eszébe sem jutna "ugrani". Ez hosszas munka és nevelés, kutyasuli eredménye, jól szocializált, szeret barátkozni.

Amelyik kutya semmit nem lát egy boxon kívül és a gyereket a falkában utolsónak tekintik, elég ha a játékukat emeli fel és neki is mennek.

2012. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezek miatt tépi minden normális állattartó a száját, hogy mindenki olyan és annyi kutyát vállaljon amivel elbír és felelősen tudja tartani. Valamint ha van gyerek akkor nem csak a kutyát kell megtanítani arra, hogy a kisebbet sem bántjuk, hanem a gyereket is arra, hogy hogy kell a kutyával bánni.

Nem hiába a törvény értelmében is mindig a gazda felelős a kutyája tetteiért.

100%-ra le merem fogadni, hogy egy rendesen szocializált, nevelt és normális körülmények közt tartott kutya nem tesz ilyet.

Ennyi erővel utáljuk embertársainkat is mert van köztünk jó pár retardált aki gyilkolássza a népet.

2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
64%
A rottweiler az egyik leg gyerek szeretőbb fajta, ha normálisan van nevelve, szocializálva. Semmilyen fajta kutyát nem szabad egyedül hagyni gyerekkel, mert annak ez lesz a vége (csak akkor ha a gyerek piszkálja a kutyát). Szerintem meg érdemelték a kedves szülők, hogy széttépte a három kutya a gyereket (jó tanuló pénz volt, hogy ilyen kutyát csak tapasztalattal lehet tartani). Én csak a kutyákat sajnálom
2012. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
11%

"Szerintem meg érdemelték a kedves szülők, hogy széttépte a három kutya a gyereket"


Atya Úr Isten, és még én vagyok a nem normális mert azt mondom hogy a kobor kutyákat el kéne altatni.

Lehet hogy én nem vagyok normális, de tise áltok tőlem távol.

2012. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek és szülők tehetnek arról, hogy ez lett a vége
2012. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
78 %-os. Ennyi erővel az összes alkesz csövest is elaltathatnák, nem? Vagy azokat azért nem, mert ember? Ugyan úgy "útban" vannak, mint a kóbor kutyák. Csak azok a kutyák nem önszántukból lettek kóborak, a szóban forgó csövesek pedig ált. a pia miatt.(tisztelet a kivételnek, sok szintén önszántán kívül lesz az) A körülményeket elhallgatják. Csak annyit írnak, hogy 3 rotti, egy gyerek, kutyatámadás. Ebből találja ki mindenki, hogy mi van. A kutyák elaltatva, szegény szülők... Egyáltalán minek kell egy családnak 3 rottweiler? Nevelték azt a 3 kutyát? Foglalkoztak velük? Ez megint egy szomorú példája az emberi felelőtlenségnek és tudatlanságnak. Itt nem a kutyák a tettesek, hanem a szülők a hibásak. És igen, lehet jönni azzal, hogy mit érezhet az a szülő. Nos, nekem van annyi eszem, hogy nem engedném ki a gyereket 3 ilyen nagy(és a közhiedelemben veszélyes) kutya közé. Ők kiengedték, meg is lett az eredménye. És a sok pedofil kötsögöt, meg gyilkost mi a szarért nem altatják el? Csak mert emberek? És? Egy éti csigában több érzelem van, mint némelyik emberben! Köztük vagy te is, 78 %-os! Úgyhogy mégegyszer mondom, nem a kutya a hibás, bármi történik is! Egy kutyát nevelni kell. Ha nincs fegyelmezve, ez a vége...
2012. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
94%

78%-os:

De miért is kóbor egy kutya?

MERT AZ EMBER KIDOBTA!

2012. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
14%
Remélem minél hamarabb meg fog titeket harapni egy kobor kutya. És akkor meg hallgatni fogtok mert hát ti lesztek a hibásak hogy pont akkor kimentetek sétálni.
2012. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Nyilván a felelősség teljes hiánya miatt történt. Nekem is nagyon tetszik a rottweiler, de még nem érzem magam elég tapasztaltnak, hogy ilyen fajta kutyát tartsak ezért inkább várok vele.
2012. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!