Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Meghalt a kutyatámadás 9...

"Meghalt a kutyatámadás 9 éves áldozata. " Kutyások! Mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenkor hol vannak az állatvédők?



2012. aug. 16. 16:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
93%

78 %-os: te nem ember vagy, hanem egy érzelmek nélküli genetikai hulladék. Nyilván kiskorodban kaptál pár pofont az élettől, hogy ekkora nyomorék lettél.


A gyereket meg sajnálom, de a szülőket nem. Megvették a kutyákat dísznek, na meg mutogatni a szomszédnak, hogy milyen vad kutyájuk van, ha épp eszükbe jutott löktek eléjük valami moslékot, aztán le vannak rendezve a dögök. Bírom az ilyen kezesbárány szövegeket. Jahh, kezesbárány volt, csak eddig 10 macskát tépett szét, meg nem lehetett a közelébe menni, mikor evett, mert nekiállt támadni. 'Dehát az természetes, hiszen védi az ételét...' Igaz akkor sem lehetett megközelíteni, mikor aludt, dehát ki szereti, ha alvás közben piszkálják? Gondolom ennyire volt kezesbárány.

2012. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Szóval, honnan tudjátok, hogy a család gyereke volt az áldozat?
2012. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
92%

Én meg vagyok róla győződve, és az én álláspontom az, hogy a kutya sosem hibás. Hibás a gazda, a körülmények...

Az én kutyáim miért nem támadnak meg senkit (5)???

Mert nevelem őket, foglalkozom velük és tudom, hogy mi az, amit eltűrnek és mi az, amit nem. Ennyi.

Kizárt dolognak tartom, hogy az a gazda, aki törődik a kutyájával (vagy valamilyen állattal), az nem ismeri...nem hiszem el...

Egy kutya alapból védi a gyereket és nem bántja, pláne nem öli meg...ez gazdahiba, rossz szocializáció vagy környezet. Nem a kutyák hibája.

2012. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

22:43-as! Onnan tudjuk, h benne van az összes hírben....


[link]


[link]

2012. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Mai hírből részlet:

"A kisfiú nyaralni jött haza

apjához és féltestvéréhez,

ugyanis Lettországban lakik

az édesanyjával. A Decsi

hegyen lévő ház udvarában a

hónalján, combján sebesítették meg a kutyák a

gyermeket, akit kivérzéshez

közeli állapotban szállítottak

kórházba."

2012. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

IMÁDOM A KUTYÁKAT,két kutyám is van,de ettől eltérve én így szólnék ehhez hozzá:


-El volt-e magyarázva a kisgyereknek, hogy bánjon a kutyákkal?

-Foglalkoztak-e rendesen a kutyákkal?

-Anyuka apuka ilyenkor hol van?


Amúgy meg nem mindig csak a kutya hibája.AZÉRT MERT ÁLLAT?Igen az,de ő is tud érezni,gondolkodni!Lehet,hogy a kisfiú ne megfelelően bánt velük.Húzgálta a füleiket..vagy ilyesmi.

2012. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%
persze, kedves utolsó, még a végén a gyerek lesz a hibás!!!! Ezt te sem gondoltad komolyan.
2012. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:
67%
Én nem a kutyát ítélem el, mert általában a kutya ok nélkül nem támad, a másik meg az hogy ha egy ember megöl egy embert vagy esetleg egy kutyát nem ölik meg hanem max lecsukják, de ha egy kutya ha csak harap is már el kell altatni!!!
2012. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
a kutya egy ösztönlény. 3 kutya már egy falka. Nagyon kevés is elég ahhoz, hogy az ösztönök bekapcsoljanak. nem kell ahhoz a fülüket huzigálni. ráadásul ezek a szerencsétlenek még annyira megnevelve sem lehettek, épp láttam az egyiknek a fél szeme is hiányzott, gondolom egymással is harcolhattak.
2012. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!