Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Hatalmas a haragom!

Figyelt kérdés

1 hete vásároltunk egy családi házat be is költöztünk,

a szomszédban sok gyerek van, nekünk is kettő, mindig naponta többször jönnek hozzánk át, mi még dolgozgatunk a házon, mai nap is így volt a szomszédban lévő gyerek valószínű a legkisebb be akart jutni hozzánk, nem jött be de a kaput nyitva hagyta, pedig nagyon nehéz kinyitani, a kutyám egy shair-pei kiszökött, nem vettük észre egyszerre mert épp a konyhában szereltünk, amikor kimentünk észleltük, hogy nincs meg, hívtuk és jött erősen vérzett minden hol, rohantunk az állatorvoshoz, össze varrták sok helyen. Az utcánkban lévő nagy német juhász két házzal arrébb támadta meg, az én kutyám nem védekezett, ott a kapu egész nap nyitva van pár napja láttam ahogy egy másik kutyának is nekiugrott keményen, szóltam a gazdájának, hogy zárja a kapuját mert a kutyája veszélyes, egy beképzelt pasi, még neki állt feljebb, féltem a kutyámat haragszom mindenkire. Van egy rottweilerem is még kölyök. Már most utálok itt lakni!



2012. aug. 19. 23:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Mért nem engeded be a házba? Nincs otthon Betadin-od? Az jó a sebekre, én mindig azzal kenegettem a kutyámat, pedig az enyém csak játszott a többiekkel mégis tele lett lyukakkal. Sajnos hiába magyaráznád a rendőrnek, hogy a szomszéd gyerek kiengedte a kutyát és a másik szomszédé szétszedte... :( hol laktok? Budapesten?
2012. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

De nem az a németjuhász tehet róla, ne őt akard bántani.

Ő is egy áldozat ebben a sztoriban, jó, tudom, hogy a shar-pei sokkal fontosabb számodra, de a kutya gazdáját kellene végre helyrerakni.

2012. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

[link]


Azért kérdezem hogy hol laktok mert ha nagyon nem javul a helyzet őket találtam így éjszaka.. tudom hogy drága... :((

2012. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Zalaszentgróton lakunk, van itt 2 remek állatorvos, aludni sem tudok féltem a kutyámat, tudom persze, hogy nem a német juhász tehet róla hanem a gazdája a felelős, hiszen anno az én rottweilereim sosem támadtak meg se embert sem kutyát, egészen addig, míg szintén egy nagy német juhász engem meg nem támadott, hátúról álltam a kapunkba kb 5 éve akkor még máshol laktunk rám támadt akkor az ottani szomszéd német juhásza ok nélkül csúnyán megharapott, akkori rotim az életemet mentette meg, többször műtötték a lábam, akkori rotim a Gina hatalmasat ugrott a boxból és elkapta a kutyát! Szerintem a mostani rotim is megvédte volna Luiszt ha egy picit nagyobb lenne, mindez nevelés kérdése.
2012. aug. 20. 01:29
 25/42 A kérdező kommentje:
Van betadinom a házba nem jön be, úgy lett nevelve, és hiába hozom be egyből kimegy sír. Úgy féltem!:(
2012. aug. 20. 01:33
 26/42 anonim ***** válasza:

Vidd be az előszobába, csukd be mögötte az ajtót, hogy ne tudjon kimenni és fektesd le.

Nincs esetleg a környéken egy doki aki éjjel is házhoz megy ha a szükség úgy hozza?

2012. aug. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Még éjjel nem hívtam állatorvost, de ez a két dokiból szerintem mind kettő kijönne, hiszen sokat kezelték a kicsi rotim mostanában a rettegett parvóvírusból mentették meg.Aranyosak kedvesek és nagyon jó állatorvosok amint szükségét látom azonnal hívom őket nem számít mennyi idő van, hiszen nálunk a kutyák családtagok.
2012. aug. 20. 01:54
 28/42 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, nem tudom, hogy ez még aktuális e, de biztos van az a pénz amiért kijönne egyikük:


* dr. Dormán Tamás Zalaszentgrót 36/30/659-1656.


* dr. Schvarcz Csaba Zalaszentgrót T: 360-925. és

36/30/974-8316

2012. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Hát az általad leírtak alapján én szükségét látom...
2012. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most egy picit jobban van épp alszik.
2012. aug. 20. 02:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!