Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pedigree tényleg annyira...

A Pedigree tényleg annyira rossz táp?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy Ceasar Millan is azzal eteti a kutyájit.Ő elèg fontosnak tartja a minőségi táplálékot.Csak nem etet valami vacakkal, vagy mégis?

Ès a Tesco-ba mi a legjobb minőségű táp?Tudom, hogy ott elég rosszak vannak...:/

De okok miatt csak ott tudjuk most megvenni.Mi az ami elfogadható ott?


2012. aug. 24. 12:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

a tesco-ba van még a Butcher's nevű táp szerintem ott az a "legjobb" minőségű táp..inkább az mint a pedigree ,darling és társai..


amúgy a butcher's honlapján azt írják,hogy 30 % hús van benne,szóval annyira rossz nem lehet..de viszont túl olcsó a jó minőséghez..nah mind1 szerintem ilyen tápot vegyél!!



amúgy én azt hallottam,hogy külföldön sokkal jobb minőségű a Pedigree , mint itt M.On tele teszik minden szarral..

amúgy ha belegondolsz 30-40 kutyát etetni minden nap és jó részük nagytestű nem olcsó mulatság még ha jól is keres..

2012. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igazából ha màr ott vagyunk az àr mindegy :)
2012. aug. 24. 13:56
 13/18 Maxitabi ***** válasza:

Hát akkor én inkább csirkefarhátat, csontos húsokat vennék neki,megfőzve (v nyersen) rizzsel, zöldséggel adva, túróval, kefírrel felturbózva 100x jobb lesz mint az ott kapható tápok.. Ha van fagyasztótok, vegyél nagyobb mennyiséget és egyszerre főzd meg, majd fagyaszd le..

Előttem már kifejtették, hogy azok nagyon alja tápok sajnos. Az összetételüket kell megnézni-de ott nem kani olyat, ami hússal v állati melléktermékkel kezdődik.. gabona, színezék ne legyen, kukorica van bennük, cukor is tilos-répa, fruktóz, karamell..stb képében is. Ha csak utalvánnyal megy a vásárlás, akkor lehet, hogy marad a pedigree..-sajnos. Nézd meg a dogfoodanalysis.com oldalon, hány csillagot kapott (elárulom-egyet - a hatból)Tehát inkább hús és csont!!

2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp táp és tesco akkor butchers, az az egy értelmes táp amit lehet kapni és vészhelyzet esetén még én is etetnék vele.

Ha nem zárkózol el a főzéstől akkor egy adag máj, olcsóbb hús, rizs meg olcsó tészta, persze ha ezeket tudjátok hol tárolni (főleg a húsra gondolok).

2012. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 24. 14:37
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy hallottam merőben más az amerikai pedigree mint amit M.o.-n forgalmaznak,bár ez nem biztos csak hallottam.
2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Pedigree annyira nem rossz szerintem, bár ma már nem adnám a kutyámnak, régen amikor még ez volt a csúcs etettem vele és semmi gond nem volt.

Cesarnak meg gondolom a szponzora volt a cég évekkel ezelőtt, azóta már van saját szuperprémium biominőségű tápmárkája is! :)

Ha az ár nem számít akkor Acana, Orijen,Taste of the Wild ezek a legjobbak itthon, és a gyakorlatban nem is sokkal drágább ezekkel etetni mint középkategóriás, vagy éppen más prémiumnak mondott táppal, és ami jó hír, lehet interneten is tápot rendelni!:)

2012. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
igen tényleg szar. taste of the wild, nutragold, brit care, én ezeket tudom ajánlani.
2012. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!