Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy, hogy télen kapjak egy szibériai husky-t? Mert nem nagyon szeretik az állatokat és nem tudom hogy mennyibe kerül egy fiatal husky?

Figyelt kérdés
S.O.S!!!!!!!!

2012. aug. 30. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 éve van Huskym és első kutyának vettem..tudod ne azért vegyél huskyt mert szép,jól szánkózik..(csak úgy szólok,hogy az én kutyám NEM húzza a szánkót,szóval).és ne télire,mert ha csak télire veszed akkor nyáron hogy gondoznád? olyan melege van mint az állat,de hűteni kell és minden nap alaposan kifésülni! én naponta szedek ki egy vödör szőrt a kutyámból,és még mindig hullik a szőre..:)

nagy mozgást igényel,és sok sok gondozást,törődést! nagyon makacsok tudnak lenni,önfejűek..stb,de nézz utánuk és gondolkozz el hogy tényleg ezt a fajtát szeretnéd-e..most nyáron én a konyhába a hűvös csempére meg az asztal alá beengedem hűsölni,de ha a szüleid NEM szeretnének állatok akkor ne nagyon erőltesd mert akkor szegény párának utca lehet a vége vagy menhely.nekik is van szívük és ők szerető gazdákat szeretnének ahol mindenki szereti őket!! és egyébként is jó helyről kell őket venni..nem olcsó kutyák és 15-60.000 Ft körül lehet őket venni. amelyik kutya olcsobb ennél azt nem hinném hogy fajtatiszta lenne..NAGYON DE NAGYON gondold meg hogy tényleg ezt a fajtát szeretnéd-e.

2012. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
a huskynak NEM elég a hűvös faárnyékolás..le kell őket langyos vízzel locsolni olyan helyeken ahol hűsíti a testüket.
2012. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
Interneten ne vegyél huskyt. vagy vedd meg tenyésztőtől vagy érd be egy plüss kutyával
2012. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
akkkor még sztem belefér egy két éves kutya is és harminc ezer forontig mozog a hirdetések ára
2012. aug. 30. 14:12
 15/62 anonim ***** válasza:
91%
Az eddigi válaszaid alapján nemhogy a husky nem való neked, hanem úgy kompletten kutya se. Méghogy a kicsi azért nem jó, mert egy simítás és vége a testének....
2012. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

Egy Husky-val elég sokat sétálni jah nem is inkább futni naponta 5-10km vagy több km-t kéne futnod ,hogy igazán boldog legyen!!

akkor nagyon szökősek,makacsak,szép kutyák ezt meg kell hagyni,de nem való mindenkinek egy gyereknek meg pláne nem!!!


egy Husky 90-120 ezer ft attól függ milyen kennelből veszed a sztár kenneleknél drágább!!


oltások kb 15-20 ezer ft az első pár hónapba, minőségi kutyakaja havonta 10-15 vagy akár 20 ezer is lehet, póráz ,nyakörv ,tálak,fekhely 10 ezer ez is lesz, de ha ólja lesz az legalább 25-30 ezer ft ,ha beteg akkor 5-10-15 ezeret is ott hagyhatsz a dokinál vagy többet!!

ja és ha a kutyasulit rá számoljuk 30-40 ezer ft


ezek a kiadások!!


de a nevelés talán ezeknél is fontosabb,hisz ha rossz nevelést kap akkor titeket is megtámadhat!!


nem való neked ilyen kutya,főleg úgy,hogy ha előtte nem volt kutyád!! a szüleid nem is szeretik az állatokat így ne akarj kutyát!!

mert gondolom a szüleid fizetnének mindent!!

majd ha elköltözöl lesz saját kereseted akkor legyen egy kutyád, esetleg egy kisebb fajtát válasz,abba lehet,hogy belemennek!!

2012. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Nem is azzal van a problémám hogy kicsi hanem azzal hogy hozzám képest kicsi amúgy az is beleférne csak az inkébb szobakutyának lenne jó

És hogy ha nem jó a husky akkor kérlek mondjatok valami olyat ami nagyon hasonló és kicsit olcsóbb

2012. aug. 30. 14:17
 18/62 anonim ***** válasza:
69%
NE HUSKYVAL KEZDJ SZERINTEM!!! valami kisebb kutyát kérj ami nem túl drága,mert a husky nagyon drága
2012. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
76%
Van 30 ezred? Az elmegy a kezdeti kiadásokra (állatorvos, felszerelés, táp), ehhez jön még a százezres vételár! Majd akkor legyen kutyád, ha a magad ura leszel, saját házad lesz és saját jövedelmed!
2012. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
nekem egyi ilyen méretű kutya kellene és ez tetszett a legjobban
2012. aug. 30. 14:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!