Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy, hogy télen kapjak egy szibériai husky-t? Mert nem nagyon szeretik az állatokat és nem tudom hogy mennyibe kerül egy fiatal husky?

Figyelt kérdés
S.O.S!!!!!!!!

2012. aug. 30. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Azért próbálok spórolni mert 35000 volt a madár is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 30. 14:42
 32/62 anonim ***** válasza:
Oké, de mennyit bírsz, és hogyan, és miért kell kutya? Amíg ezeket a kérdéseket nem tisztázod magadban, addig egyáltalán ne akarj kutyát, mert rossz vége lesz, komolyan. Majd jössz, hogy miért harap, meg miért szökik, meg miért nem csinál meg semmit, miért nem hagyja simogatni magát, meg jaj, beteg, de a szüleim nem fizetik az állatorvost, meg fog halni... Szükséged van erre?
2012. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
azért akarok kutyát mert lehet tanítani sétáltatni komolyan játszani vele stb. MI másért?
2012. aug. 30. 14:47
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Hozz ki menhelyről kutyát, nagyon szép nagy testű, barátságos és játékos kutyákat is találsz, ráadásul tök ingyen. Hálás lesz érte, és imádni fog veled játszani. Egy Husky tényleg nem lenne neked való kutya.
2012. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

dee milyen fajtát?

mert én legalább utána néznék

2012. aug. 30. 14:49
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de ezt milyen komolyan akarod vele űzni, megvan-e a tudásod a tanításához, neveléséhez, mi lesz vele, amikor elkezdesz bulizni járni, egyetemre mész, és mint azt sokadszorra hiába mondom, a kutyatartás rettentő drága, és a kutya szívja meg, ha a szüleit nem akarnak rá költeni.

De én itt befejeztem, mindent háromszor kell megkérdezni, és mindennek csak a felét fogod fel, így hiába akarok segíteni. Ne tarts még kutyát és kész.

2012. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Keresd meg a hozzád eső legközelebbi menhelyet. Végignézheted a kutyákat, és amelyikbe beleszeretsz azt kiválasztod, és hazaviszed. Találhatsz ott keverék kutyákat, és akár fajtatisztát is.
2012. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
meg ami menhelyen van az azért van ott mert vagy beteg és csúnya vagy mert megszökött de ami megszökött az nem lehet szép mert akkor foglalkoztak volna vele
2012. aug. 30. 14:52
 39/62 A kérdező kommentje:
Képzeld el én kiváncsi vagyok a részletekre! mert nem akarok hibázni!
2012. aug. 30. 14:53
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Internetről is tudsz vásárolni beteg kutyát. És mi az hogy csúnya? Kiállításra akarod a kutyádat vagy játszani vele? Amúgy látszik hogy még nem voltál menhelyen. Hát ilyen hozzáálással tényleg ne akarj kutyát...
2012. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!