Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy, hogy télen kapjak egy szibériai husky-t? Mert nem nagyon szeretik az állatokat és nem tudom hogy mennyibe kerül egy fiatal husky?

Figyelt kérdés
S.O.S!!!!!!!!

2012. aug. 30. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

ahogy én tudom a menhely kegyetlen hely!

DE MIND1

akkor fussunk neki még egyszer és mindent felfogok

2012. aug. 30. 14:57
 42/62 anonim ***** válasza:
100%
HA szerinted egy menhelyi kutya csak ronda lehet, akkor végképp megerősítettél abban a hitemben, hogy neked nem kell kutya, de még azt a madarat se érdemled meg!
2012. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

Csak beírtam a keresőbe hogy gazdira váró kutyák.

Link: [link]

Én szép és aranyos kutyákat látok...

2012. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

Ezt az ostoba, primitív hozzá állást! Már csak a fejemet tudom fogni! Még hogy a menhelyi kutyák azért kerültek be, mert hibásak!

Tisztázzuk, ha egy kutya szökős, az csak az elhanyagolás, rossz nevelés, bánásmód miatt van. A beteg kutyák pedig szinte mind egytől egyik a szaporítóktól származnak -azoktól a szaporítóktól, akiket te is támogatnál. Te ezeket hallottad vagy a saját kis agyadból szedted össze? Ha ezt a felfogást nevelték beléd a menhelyekről, akkor szégyen, hogy milyen emberek vállalhatnak gyereket, milyen tanárok taníthatnak, milyen a közfelfogás. Komolyan kezd kinyílni a bicska a zsebemben! A legtöbb kutya nem saját hibájából kerül be menhelyekre, hanem mert a gazdája egy barom volt, megunta a kutyát, nem akart rákölteni pénzt, elhanyagolta és így nem tudta kezelni az ebet, stb. És igen, a menhelyek borzasztóak, mert nincs elég ember ott, hogy a kutyák igényeit megfelelően kielégítsék, csak szenvednek bent szerencsétlenek. De pont ezért olyan nagyszerű tett, ha valaki menhelyről hoz ki állatot.

2012. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:
Ezek messze vannak... :( Van valami BÁCS- kISKUN MEGYÉBEN?
2012. aug. 30. 15:11
 46/62 anonim ***** válasza:

menhelyen nyilván vannak beteg kutyák,de őket csak akkor adják örökbe ha már meggyógyultak!!


annyi szép és egyedi kutya van ott ingyen!!

amit az előző linkelt, kapásból vagy 6 kutyába beleszerettem annyira szépek és különlegesek :)


ha te őket csúnyának találod,akkor nem vagy komplett!!

2012. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
akkor komplett vagyok! :) nagyon szépek csak messze vannak
2012. aug. 30. 15:18
 48/62 anonim ***** válasza:

[link]


Ahol én lakom ott van egy menhely, és ott a beteg kutyákat meggyógyítják, megkapnak minden kezelést, féreghajtást, ivartalanítást mivel saját állatorvosuk van. És csak utána fogadhatók örökbe.

2012. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
melyik város? ott van husky?
2012. aug. 30. 15:29
 50/62 anonim ***** válasza:
100%
Te egy huskyt nem tudnál nevelni, mert túl buta és gyerekes vagy még hozzá. Ha csak a kék szemei miatt tetszik, megsúgom hogy vannak olyan menhelyi keverékek is, amiknek kék a szeme.
2012. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!