Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy, hogy télen kapjak egy szibériai husky-t? Mert nem nagyon szeretik az állatokat és nem tudom hogy mennyibe kerül egy fiatal husky?

Figyelt kérdés
S.O.S!!!!!!!!

2012. aug. 30. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

A többi dologhoz már nyilvánvaló okokból megjegyzést sem fűznék... De, miért kellett neked 35 000 forintért madár? Vagy a madár szüleid szerint nem állat, tehát azokat szeretik és tőlük kaptad? Ráadásul az bent van (gondolom) és szórja a magokat mindenfelé (tudom milyen, mert nekem volt...).

Másrészt te mindig mást akarsz? Akkor ha tudtad, hogy kutyát akarsz miért költötted el a pénzt madárra?

Egyébként pedig igazuk van a többieknek, de ezt már én is leírtam az első oldalon, hogy a huskyhoz erős jellem kell, ilyen kis komolytalan és tudatlan gyerek nem fogja tudni irányítani.

A kérdésnél is úgy nyilvánulsz meg, mint egy kis taknyos (mert ugye lássuk be, az is vagy), akkor hogyan lennél magabiztos és domináns egy kutyával... Itt nekünk is össze-vissza beszéltél, eltértél a tárgytól, ráadásul azt hiszed sokat tudsz a kutyáról mert kb. olvastad, hogy 4 lába van és a fülével hall...


Egyébként ha használnád az agyad és tájékozódnál, tudnád, hogy menhelyről biztonságosabb kutyát venni, mint egy akármilyen szaporítótól vagy nevenincs embertől. A menhelyen meggyógyítják őket, onnan egészséged kutyák kerülnek ki! (Persze lehet van kivétel, de a legtöbb menhelyen azért így van, foglalkoznak velük lelkiismeretesen.)

És vannak fajtatiszták is, szépek, kedvesek, okosak. Sokféle okból bekerülhet, pl. mert a család kertes házból panelbe költözik vagy meghalt a gazdája vagy véletlenül nyitva hagyta a kaput és elszökött, vagy a vihar lerombolta a kerítést a kutya pedig elment és végül menhelyre került.

Bár én azt sem értem, hogy miért nem jó segíteni egy olyan kutyán, amit előzőleg vertek és kínoztak. Olyat is el lehet hozni, legalább végre törődik vele valaki és érzed, hogy jót tettél. De persze neked husky kell, mert nagy és szép és mindenki csodálná és mert a szomszédnak is az van... (Francért nem kérdezted meg tőle, hogy hol vette, mennyibe került és hogyan kell tartani stb?!)

2012. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
És ha a szomszédnak elefántja van a kertben, vagy embereket kínoz a pincében akkor te is azt csinálod? Azért mert neki a negyven fokban kint van a husky-ja a kertben, az még korántsem jelenti azt h annak a kutyának ott jó. Főleg h mínusz fokokban tenyésztették ki. Elég sok foglalkozást igényel, h ne szenvedjen a melegtől Ha meg hőgutát kap akkor bizony nem 2000Ft az állatorvos...
2012. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!