Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondort nagyon rossz ötlet...

Komondort nagyon rossz ötlet lakásban tartani, ugye?

Figyelt kérdés
Le vagyok nyűgözve a komondoroktól, de valahogy még én sem tudnám elképzelni lakásban... Valaki esetleg hallott lakásban tartott komondorról?
2012. aug. 31. 16:44
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon regi kerdes de hatha valaki olvassa, akiben felmerul e kerdes...


En nekem komondorom van es egy 40 nm-es lakasban tartjuk... :D

Egyetertek azokkal, akik azt irtak hogy erosen egyedfuggo a dolog, ezert aki ilyesmire vetemedne csak felnott allatot vegyen magahoz akinek a jellemet ismerik. Mondjuk egy fajtamentoktol szerzett, egesz eddigi eleteben kennelben tartott kutyanal talan van is erre esely.

Az en kutyam szabalyosan gyulol egyedul lenni es minnel kozelebb van hozzank annal boldogabb. Ejszaka vedelmezi a ket szobat (= felvaltva fekszik ide-oda, aztan alszik 1 orat), napkozben csak a fotelban alszik, reggel meg este pedig jatszunk intenziven (reggel mondjuk 1 orat, este mondjuk 3at). Plusz napi 3-4x 45p seta. Nekunk ez a rutin megfelelo es a kutyanak is tokeletes.

Olyan szinten emberbarat egyebkent a komondor, hogy nalunk rendszeres harc hogy a kutya ne menjen az agyba, megis neha az ejszaka kozepen arra ebredek, hogy az agyban parhuzamosan velem mellettem horkol! :D


Egyszer probaltuk egyebkent hogy kerteshazba mentunk 1 hetre es a kutya kinn volt a kertben, hat erosen nem tetszett neki, vegig a teraszajton nezett be szomoru szemekkel, sot egyszer meg a nyitott ablakon is megprobalt beugrani!


Szoval van ilyen is...

2015. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Érdekes a válasz, köszönöm a tapasztalatot.
2015. jan. 30. 13:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!