Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Kiskutyámnak valami...

Sürgős! Kiskutyámnak valami baja esett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy a kis szálkás szőrű tacskó kutyám nyüszög, elég hangosan. Odamentem hozzá és megnéztem mi a baja. Felemeltem a farkát, és még jobban nyüszögött. Tehát arra gondoltam hogy a farka nincs-e eltörve. Mozogni is alig tud, mindig a sarokban fekszik. A farkát teljesen lehúzza. Mi lehet az ok? Nagyon sürgős lenne!

2012. szept. 7. 15:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Ahol lakom, nincs állatorvos.
2012. szept. 7. 15:43
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a "diák-"ot azért írta, mert a kutyája miatt nem hiányozhat az iskolából. Sajnos ebben igaza van, ilyen ürügyet nem fogadnak el igazolásnak, hogy a kutyáját vitte orvoshoz. Mivel az állatorvos nem tud hiányzást igazolni. Az más téma, hogy azóta a szülei már cselekedhettek volna...
2012. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel 7:20 ig biztosan végzel az állatorvosnál..
2012. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Én Töltéstaván lakom, ott nincs, max. Győrben. És az jó messze van innen...
2012. szept. 7. 15:44
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz? Megkeresem neked googleba alegközelebbit,és azt is milyen közlekedéssel tudsz oda eljutni.

A könyökömön jön már ki,hogy itt mindneki azt mondja nincs a közelben állatorvos,ez alapján az egész országban nincsenek állatorvosok valószinűleg,és én vagyok a hülye,hogy nálunk egy kis községben is van lehetőség orvoshoz vinni a kutyát,persze buszra kell szállni,de abba még senki nem pusztult bele.

Szóval fogd meg a kutyádat és indulj el.

2012. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Dr Parcsami András,győr (10 km) : +36-20-976-6504
2012. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

győri vagyok,6 km-re van innen töltéstava tényleg marhamessze...


[link]


hívd fel őt,ő nagyon lelkiismeretes állatorvos,és győr vonzáskörzetében is dolgozik,házhoz fog menni hozzátok!

2012. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
55%
na ezt egyszerre írtuk:)
2012. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Onnan Győr belvárosa 10 km. Akár még biciklivel is el lehet vinni egy tacskót, de ha most elindulsz, akkor még gyalog is odaérsz vele rendelési időn belül. Bár tudom, hogy egyszerűbb interneten írogatni.
2012. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!