Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Kiskutyámnak valami...

Sürgős! Kiskutyámnak valami baja esett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy a kis szálkás szőrű tacskó kutyám nyüszög, elég hangosan. Odamentem hozzá és megnéztem mi a baja. Felemeltem a farkát, és még jobban nyüszögött. Tehát arra gondoltam hogy a farka nincs-e eltörve. Mozogni is alig tud, mindig a sarokban fekszik. A farkát teljesen lehúzza. Mi lehet az ok? Nagyon sürgős lenne!

2012. szept. 7. 15:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
71%

úgy látom ez az opció nem tetszik kérdező,hogy tenni is kell az ügyben..

Remélem helyesen döntesz..

2012. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tüdőgyulladás. És h ha az, akkor csoda ha túléli! :( Vidd el dokihoz, és mondd el neki hogy mi van... Ha rendes, akkor talán megengedi hogy később fizess. Ha pedig nem, akkor nem is állatbarát!
2012. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Diák vagy? Igen. Felelősséget vállaltál a kutyádért? Igen. Akkor meg mi nem világos?
2012. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%
Elegem van az ilyen kérdésekből. Mentegetőzés, mentegetőzés,.....Emeld fel a p.icsád a gép elől, fogd meg a kutyád, és szépen menj el állatorvoshoz!!!! Elmondom neked, hogy én 15 évesen képes voltam a két kezemben, télen, este fél nyolckor odapofátlankodni az állatorvos lakásához, mert a kutyámat elütötte egy autó sétáltatás közben. A kocsi megcsúszott, és elkapta a kutyámat. A szüleim nem voltak otthon, nem volt pénz a kártyámon, és képzeld, nekem se volt pénzem. Mégsem ide jöttem, kérdezgetni! És képzeld, én is kb 8 km-t legyalogoltam a 12 kilós kutyámat cipelve a kezemben, télen, mínuszban. Ha igazán szeretnéd a kutyádat, akkor amint hazajöttél volna a suliból, elvitted volna. Úgyhogy szégyelld magad, amiért még magadat védve jössz itt mindenféle kifogással!!!!!
2012. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen embereket. Kiírsz ide egy olyan kérdést, amire lehetetlen válaszolni, egy válasz van rá, állatorvos, de neked ez nem jó. Akkor ajánlom menj az ezotéria topikba, és kérj valakitől távgyógyítást. Komolyan, mit hiszel? Milyen választ vársz, vadidegen emberektől, akik nem látják a kutyádat? Nincs eszed, egy szemernyi sem...
2012. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ki fog neked igy segiteni? Ha nem viszed orvoshoz, úgyis csak a támadásokat fogod kapni. És ez legyen a legkevesebb, mert lehet nem éli túl a holnapot!
2012. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Több, mint egy órája írt utoljára a Kérdező! Lehet, hogy már rég úton van, ne cseszegessétek. :)

Mondjuk nekem sántít kicsit a sztori. Szülők Németországban, még tanuló gyerekek otthon?

2012. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbálná nekem ilyen helyzetben valaki azt mondani, hogy szarjam le a kutyát, és menjek iskolába, megnézhette volna magát...
2012. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
*Próbálta volna
2012. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal? Egyébként hány éves vagy?
2012. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!