Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Kiskutyámnak valami...

Sürgős! Kiskutyámnak valami baja esett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy a kis szálkás szőrű tacskó kutyám nyüszög, elég hangosan. Odamentem hozzá és megnéztem mi a baja. Felemeltem a farkát, és még jobban nyüszögött. Tehát arra gondoltam hogy a farka nincs-e eltörve. Mozogni is alig tud, mindig a sarokban fekszik. A farkát teljesen lehúzza. Mi lehet az ok? Nagyon sürgős lenne!

2012. szept. 7. 15:29
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy csak idegbecsipődése volt. Semmi nagy..:)
2012. szept. 9. 10:24
 32/34 anonim ***** válasza:
Volt már neked olyanod? Éppenséggel nem életveszélyes, viszont baromi fájdalmas, úgyhogy azért ezt a "csak"-ot gondold át kicsit.
2012. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer neked is lesz idegbecsípődésed, összeszarod magad, úgy fáj az. Úgyhogy megint csak gratulálni tudok a hozzáállásodnak. Az ilyeneknek plüsskutya való. Amúgy meg jól lepontoztatok, de akkor is elegem van az ilyen felelőtlen emberekből. Azt hiszik sokan, hogy egy állat valami otthon megjavítható dolog, hogy itt kérdezgetik, mi lehet a baja.
2012. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban van a kutyus. Még mindig jobb egy idegbecsípődés, mint valami halálos betegség vagy emésztési zavar. Jobbulást neki :)
2012. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!