Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez bűn? Sajnálom a szaporított...

Ez bűn? Sajnálom a szaporított kutyusokat, inkább elhozom őket.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát, 2 nagyobb testű fajta tetszik. Volt már több kutyám is, nagy állatbarát vagyok. Beszéltem több tenyésztővel is, szimpatikusak voltak, de most végig néztem a szokásos hirdetőoldalakon a kutyákat. A szívem megszakad, amikor azt látom, hogy egy hirdetés tele van helyesírási hibával, egy koszos, putris udvaron van egy kiskutya lefényképezve, és oda van írva, hogy "csere érdekel, mit adsz érte?".


Lenne pénzem tenyésztőtől venni kutyát, soha nem spóroltam egyik állatomon sem, ezután sem fogok. Mindegyik prémium tápot kapott, az összes oltásuk megvolt, mintha a gyermekeim lettek volna. Mégis úgy érzem, hogy sokkal többet segítenék, ha egy ilyen undorító helyről hozok el egy kiskutyát. A tenyésztő úgyis jó helyre adja őket, viszont ezek a szaporított állatok nagy százalékban csak olyanokhoz kerülnek, akik továbbszaporítják őket. Félreértés ne essék, nem akarom ezeket a mocskokat támogatni, sőt, agyonverném mindet, de többet segítek a kutyának. Legalább jó helyre kerülnek, ivartalanítva lesznek.


Ez valóban bűn?



2012. szept. 21. 11:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok: Ja és ha számla nélkül kapod, akkor azért is feljelentheted! APEH! :)
2012. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Az elmúlt 20 évben kizárólag fajtakutyák okoztak életveszélyes sérülést Magyarországon embernek...
2012. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Te vezeted erről a statisztikát, vagy mi? Szeretném én látni ennek az állításnak a forrását.
2012. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!