Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esős-sáros időben milyen...

Szilvi & Argos kérdése:

Esős-sáros időben milyen technikákat alkalmaztok séta után a kutya és a lakás tisztán és szárazon tartására?

Figyelt kérdés

Amíg lakásban volt az eb, addig séta után alapos áttörlés, majd a lakásban bősz sepregetés és felmosás, a szép fekhelyére persze nem engedtem.

Most kerti kutya inkább...az este bőrig áztunk sétán, áttöröltem, de azért vizes maradt még, nem hagytam kint a házában, itt szárad mellettem :D Söprés-felmosás szintén meg volt.


Ti esős-sáros időben történő séta után a kerti kutyát kint hagyjátok, vagy beviszitek a házba melegedni?

A lakásban fekhet vizesen a puha párnájára, szivacsára, matracára, vagy csak száradás után? Az egész lakást birtokba veheti közvetlen séta után, vagy csak az előszobát pl?


Csupán érdekel, hogy ki hogyan oldja meg a kutyatartás eme kevésbé kényelmes oldalát...:)


Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 2. 19:29
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hát de nyáron minden vizes lett, de mivel nagyon meleg volt, pillanatok alatt megszáradt. Meg akkor kicsi szőre volt, akkora mint Joeynak:)


Lehet, hogy mi sem veszünk neki majd olyan tápot, hanem én is főzök neki. Ma csomó mindent megvettem hozzá:

-libafarhátat, csirkefarhátat 160 Ft/kg volt, kacsa nemvolt

-libaszív 400 Ft/kg

-sertésmáj 300 Ft/kg ezekből csak kicsit vettem

-halolaj, omega3

-zöldkagyló kivonat

-kamilla,csipkebogyó,citromfű gyógynövények

-kaukázusi kefír

-túró

-tojás

-répa, alma, uborka, sütőtök


én is főztem neki kicsi rizst mellé

mindjárt adom neki, kicsit késő van már, de nagyon kíváncsi vagyok szereti e

2012. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Tök jó ötleteket adtál, milyen husikat adhatok még neki, sajna nálunk nincs ilyen szarvasos lehetőség.


A doki azt mondta, arra gyanakszik, hogy valami egysejtű élősködő került a bélrendszerbe. Azt mondta egy ilyet akárhol összeszedhet, fűben, vagy a cipőnkről. Remélem hat a szuri :( Holnap megyünk az utolsóért.

2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Ez szuper :)

Kicsit olvasgass még utána a BARF-nak, mert az összetevők aránya fontos :)

[link]


Ezt olvasd át, jó pár oldal, de megéri :)

[link]

2012. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Remélem jobban lesz :)

Lehet, hogy buta kérdés, de féregtelenítve mikor és milyen fajta pirulával volt utoljára?


Megfőzted neki amúgy? Vagy átforraltad csak?

2012. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Ezt is olvasd el:

[link]

2012. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ja és ha gondolod, privizhetünk majd, hogy ne offoljuk végképp teljesen szét a kérdést :D
2012. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Akkor hamar fel fog épülni szerintem, megnyugodhatsz :)
2012. okt. 4. 22:26
 48/48 anonim ***** válasza:

Cestal-lal volt féregtelenítve, doki adta, kb 2-3 hónapja.

Megfőztem neki, úgy ette, mintha muszály volna:D Vagy elég csak leforrázni? A reggeli adagot most nyomta be:) Köszi a linkeket, el fogom olvasni. Lehet kicsit sokat adtam neki. Bár hagyott is egy kicsi zöldség mixet. A husikat benyomta. Ma még nem hányt. Hátha. Majd írok mi újság! Meg privibe.

2012. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!