Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem nevelési hiba?

Szerintetek ez nem nevelési hiba?

Figyelt kérdés

Tudom, minek ütöm bele az orrom más dolgába... :)


De ez most kissé bosszant. A terhesség témakörben van ez a kérdés, írtam rá jószándékú választ, erre felháborodott a kérdező, hogy szerinte a kutyája igenis jólnevelt, "csak" ez a hibája.


"Ti emelgettetek terhesség alatt nehezet?


14 hetesen ti emelnétek egy 15kg kutyust?

3.emeleten lakunk (lift nincs) sajnos nem tudjuk úgy levinni hogy maga megy le mert le rántana. Eddig párom vitte le de most több műszakban jár. Míg nem tudtam, hogy terhes vagyok addig is emelgettem (6-8hétig) Azóta nem, sajnálom szegénykét. Ti levinnétek a helyemben? Senkit nem tudunk megkérni mert a közelben nem lakik rokon :("


2012. okt. 9. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Annak, hogy húz a lépcsőn, két oka lehet.

1., Már annyira kell pisilnie/kakilnia, hogy az utolsó utáni pillanatban viszik le.

2., Ha nem erről van szó, akkor az h húz, nevelési hiba.


Belinkeled a kérdést? :)

2012. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem hiába kell iszonyúan pisilnie, akkor is fegyelmeznie kellene magát.

Mi is jártunk már így, hogy elhúzódott a munkánk és szegény kutya már remegett mikor hazaértünk.

Gyorsan indultam is le vele, de akkor sem húzott volna, pedig látszott rajta, alig várja, hogy füvet érjünk.


Amúgy ez az a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. okt. 9. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem utólag kellene ezen gondolkozni, hanem addig kellett volna megnevelni a kutyát, amíg a gazdi még bírt vele. Most se lehetetlen, csak akarni kell.
2012. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha húz is, egy 15 kilós kutyát nem nehéz visszafogni...legalábbis szerintem. A kutyám majdnem 30 kiló, úgy meg tudom rántani (PERSZE NEM EZT CSINÁLOM ÁLLANDÓAN, mielőtt nekemugrotok) h csak úgy repül....
2012. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Le fogják passzolni a kutyát, már most látom...


Egyébként igen, egy 15 kg-os kutyát nem nagy was ist das megtartani, én néha 44 kg-ossal teszem ezt.

2012. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
81%

Szinte biztos, hogy nevelési hiba!

Ha a folyosón elkezdenék tanítani, hogy amint húz, gazdi megfordul és így már a lépcsőhöz nyugodtan-fegyelmezetten érnek, 1-2 alatt látványos haladást lehetne produkálni...

Azért egy 15 kg-s kutya lépcsőn lefele is tud akkorát húzni-rántani-ficánkolni, hogy az ember elveszti az egyensúlyát...

2012. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mailerdeamon ***** válasza:
Komolyan eddig kézbe vitték le a 15 kilós kutyát a harmadikról? Az én véleményem, hogy a kutyájuk egyáltalán nem hülye, van esze hogy cipeltesse magát. :)
2012. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!