Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A befelé fordított szöges...

A befelé fordított szöges nyakörv fáj a kutyának? Állatkínzás?

Figyelt kérdés
Nagyapám szerint az, de úgy láttam, sok helyen lehet legálisan kapni
2012. okt. 29. 15:21
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
50%
És csak a tények tisztázása végett: senki nem mondta, hogy nem _tudod_ neki biztosítani, amire szüksége van. Én azt mondtam, hogy rossz módszerekkel próbálkozol, illetve egyre inkább azt mondom, hogy nem _akarod_. De tudni tudnád, ebben teljesen biztos vagyok, mert bárki tudná a megfelelő információk birtokában, ha eléggé akarná.
2012. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
50%
Hol mondtam, hogy nem tudod, és mikor állítottam, hogy többet kell vele foglalkoznod? _Másképp_ kell vele foglalkozni, ehhez kell a szakember, aki nem a kutyát neveli meg, hanem téged tanít meg megnevelni a kutyádat.
2012. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Figyi, tök mindegy mi kell meg mi sem. Nem érdekel az egész, se ez a beszélgetés. Befejeztem ezt is, meg a kutyát is. Van nekem más bajom is.
2012. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!