Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik verik a kutyájukat?

Figyelt kérdés
A házban van egy pár, egy középkorú (kamasz) kutyával.Ismerem őket, jól bánnak vele, szuper kaja, cuccok, mindene megvan a kutyának, de amikor rosszat tesz és rajtakapják, elég sajátos módon büntetik, konkrétan megverik. Lepofozza a lány elég rendesen. Kérdeztem tőle amikor náluk voltam, miért így neveli, azt mondta h a grabanc rángatás hatástalan, a falkából való kizárás egy időre sem jó mert folytatja. A hangos rákiabálás is pár másodpercig tart. Láttam is ez valóban így van. Ha kikap, akkor meghúzza magát és rögtön tudja hol a helye napokig nem csinál semmit. Viszont amikor látja, hogy nagy a szeretet feszegeti a határokat a következő "verésig" Mit tanácsoljak nekik? Engem kérdeztek, hogy mit gondolok, de nekem papagájom van az is szót fogad.

2012. nov. 13. 14:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma, valljuk be kölyökkorban próbálkoznak az embernél akár egy gyerek, kitapasztalja meddig mehet el és meddig nem, nálunk is előfordult ,hogy kikapott, ezt nem kell feltétlen úgy érten hogy ütöttem vágtam, de igen is mikor a megdorgálás már nem vált be akkor kapott a fenekére, azóta csak szólok ,hogy nem ,és nincs rosszalkodás! De én azt tapasztalom itt ,hogy az emberek jó része mindenben a legrosszabbat látja, mi sem haltuk bele mikor elcsattant otthon egy pofon ha már túllőttünk a célon, egy kutya sem fog belehalni, de kiemelem a kötekedők miatt ,hogy a MÉRTÉK persze nem mindegy!!
2012. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!