Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen fajta kiskutyákat...

Az ilyen fajta kiskutyákat kint lehet tartani télen? Az ólja rendesen ki van bélelve, és meleg vizet és kaját is kap naponta többször, és sokat is foglalkozok vele. Szerintetek nem fázik éjszaka?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 8. 12:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
5%
Tartsál disznót és azt is engedd be ennyi erővel...
2012. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
1%
Amúgy meg köszöni szépen a kutyám nem fagyoskodik kint, mivel van neki kétmillió plédje, leszigetelt háza...
2012. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
ja és egyáltalán nincs elkényeztetve ,ahogy a gyerekeim sem . Semmi összefüggés nincs a kettő közt,egyszerűen megismertem az állat igényeit mielőtt megvettem. Az aranyhal is túléli a gömbakváriumban,mégsem teszi bele egy normális ember,mert tudja hogy nem az ideális környezet neki,ennyi.
2012. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
42%
Na jó feladtam. Ezekbe a visszamaradott gyökerekbe mint ti vagytok 1 csepp értelmet nem lehet verni.
2012. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
16%
Miért lennék visszamaradott gyökér? A kutyám a világ legboldogabb kutyája, bent kb. meg is örülne, mert állandóan futna...
2012. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
13%
Majd hamarosan benne leszel a tv-ben, hogy ott sírsz, hogy tehát a kutya a kisbabád :D:D:D
2012. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
18%
Aki azt mondta hogy a kutyának kint a helye teljesen igazat mondott!!Ahogy mondta az egy KUTYA és kint a helye!Régen falun se tartották bent őket valamikor szigetelt ól se volt csak egy hordó!Sok hülye már jobban tartja őket mint az embereket!
2012. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 17-es, tudod minél jobban megismerem az olyan embereket mint te, annál joban szeretem a kutyákat.

Kedves kérdező nekem bernáthegyim van és az is bent alszik éjszaka, ha tudsz az előszobába biztosítani egy sarkot neki szerintem nem sok vizet zavarna. Kint se lesz kimondottan baja ha száraz és meleg olja van de azt meglátod te is, hogy hogy bírja a hideget. Az enyém simán kibírná kint, de nem tesz jót az izületeinek a hideg és az bizony drágábba kerül ha baja lesz mint, hogy bentaludjon.

2012. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
54%
Miért is?
2012. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
13%
Bernáthegyi bent, gratulálok...egy elefántot nem akarsz bent tartani? Érdekes bezzeg a tyúkokat nem tartja bent senki...
2012. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!