Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen fajta kiskutyákat...

Az ilyen fajta kiskutyákat kint lehet tartani télen? Az ólja rendesen ki van bélelve, és meleg vizet és kaját is kap naponta többször, és sokat is foglalkozok vele. Szerintetek nem fázik éjszaka?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 8. 12:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
10%
Úgy látom itt sokan a kutyát valamilyen pótlónak tartják, a kutya NEM ember, nem a gyereked, nem a testvéred, hanem egy állat. Kint a helye.
2012. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%

Igen, régen kint tartották őket és nem volt csak egy hordó. Mert nekik a kutya még annyit sem ért, mint mondjuk egy népművészeti cserépedény. Aminek az ide írók többsége is nevezhető..... Szerencsére változott a világ és ma ez a tartásmód már állatkínzásnak számít. Ezekről a beírásokról az a bizonyos mondás jut eszembe, amiben az szerepel, hogy gyereke és kutyája minden hülyének lehet....


Egyébként kistestű, rövid szőrű kutyát nem tartanék kint. Lehet kibírja (őszintén más választása nincs is ugye....), de nem jó neki.

2012. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
9%
Most miért lenne állatkínzás? Van neki nagy háza, leszigeteltük!!!, teli van takarókkal, kap meleg vizet, kaját, szeretjük, imádjuk. Bent meg is őrülne, hiszen állandóan futna. Ráadásul baromi nagy, nincs is hely a házban neki.
2012. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
19%
Csak azt nem értem egyesek miért tartják magukat felsőbbrendű kutyagazdiknak, mert bent tartják a kutyát. Mi meg a szemét legalja vagyunk, mert kint van a kutya, mikor a háza melegebb, mint a benti lakás...
2012. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 20-as, a házamat nem te építetted, nem is te takarítod és azt tartok benne amit akarok(éppenséggel akár elefántot is ha úgy akarom). Egy terápiás kutyát bezzeg megtudtok csodálni, de nem tudjátok, hogy hogy kell nevelni és hol kell tartani.
2012. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
24-es attól, hogy bent tartok egy kutyát amiben nem kevés pénzem áll, nem azt jelenti, hogy én most feljebbvalónak érzem magam egy olyanhoz képest aki kint tartja a kutyáját. De gondolom te se dobnál ki valamit ami sok pénzedben áll és még többe állna ha nem vinnéd be. Nem mindenkinek van lehetősége a legjobb akarat mellett se ahogy te mondtad bent tartani és mindenki azt csinál amit akar, de ne ítélkezz.
2012. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
15%
Képzeld tudjuk hogy kell kutyát nevelni és tartani. Nehogy már kb. emberiség legaljának tekints minket, mert nem tartjuk bent a kutyát. Ezennel lezártam...
2012. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
8%
Ja ez mind igaz!Mi a legalja vagyunk mert nem kényeztetjük el a kutyánkat!A miénk meg is őrülne ha bent lenne...A sok barom állatvédő azt hiszik az állat többet ér az embernél!Pedig nem így van, nélkülünk a kis pincsik megdöglenének!És te is nagyon beteg ember lehetsz ha egy bernit tartasz bent!Én itt lezártam csak ennyit akartam remélem megértitek én nem szemeteztek meg kö.csögöztök le!
2012. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
82%
Én se nem szemetezlek le se nem köcsögözlek le, csak öszíntén sajnállak, én nem ítélkeztem senki felett, ti tettétek azt. Csak nem tudom honnan van bennetek ennyi gyülőlet meg rosszindulat. Itt mutattátok be végül is, hogy ki néz le kit. Engem nem zavar, már megszoktam a rosszindulatú és irigy embereket és csak sajnálni tudom.
2012. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves én nem tartom bent a kutyámat a házban, azzal tisztába vagy hogy régen nem csak falun tartottak kutyát, és hogy néhol egy kiváló vadászkutya nem csak hogy bent aludt a házban, de többet is ért mint egy két ember. Esetleg azzal tisztában vagy hogy vannak olyan kutya fajták amelyeket ma is selyem párnán tartják és aranyozott itató táljuk van, és tudod miért mert értéket képeznek, amit meg venni sem lehetett csak ajándékba kapni.

De elhiszem hogy te csak a falut ismered, de talán jobb lenne néha tovább is látni, hogy anno sem csak falvakból állt a világ, ahogy most sem!

2012. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!