Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen fajta kiskutyákat...

Az ilyen fajta kiskutyákat kint lehet tartani télen? Az ólja rendesen ki van bélelve, és meleg vizet és kaját is kap naponta többször, és sokat is foglalkozok vele. Szerintetek nem fázik éjszaka?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 8. 12:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kint lehet tartani, de való igaz élvezné, ha bent a lehetne veled/veletek
2012. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a kint tartással, ha ugyanúgy sétáltatják, tanítják a kutyát, játszanak vele, mintha bent lenne. Szigetelt, nem túl nagy kutyaház, ajtajára hőfogó függöny, napi két alkalommal meleg étel, naponta többször langyos víz a minimum!!!

De amikor pici , vizslára, foxira jellemző szőrű kutyát tartanak kint, akinek nincs aljszőre, ami védené, azt állatkínzásnak tartom...sajnos nagyon sokan így tartják őket...legalább télen éjjelre, és ha tartósan mínusz van, nappalra engedjék be kazánházba, előszobába a kutyákat!!!

Az, hogy túléli, egy dolog...még jó :O de a szervezetét, ízületeit nagyon megterheli.

Anno az állattartó vidékieknél a kutya el tudott bújni istállóban, kamrában, szalmában...nem fázott a hordóban jó esetben.

Nem is értem...a környéken is van roti, ridgeback, tacsi...a szél átfúj mindegyik házán, nincs rajta függöny, nem bélelt, nincs benne semmi, és az ajtó is középen van, még egy szélvédett zug sincs benne...sajnos, ez még törvényes :(

2012. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Szilvi & Argos ***** válasza:
Tegnap egy kertes háznál láttam egy CSUTKÁRA LENYÍRT!!! spánielt és egy hosszú szőrben hagyott spiccet...a két kutyaházból ítélve kerti kutyák, a ház széllel-bélelt, szedett-vedett...
2012. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!