Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hábororg sok kutyatartó...

Miért hábororg sok kutyatartó a petárdák miatt? Betiltani úgy sem fogják! (Szilveszterkor)

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 17:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
60%
A petárda tiltott, ha tetszik, ha nem. Akkor gyújtsd meg és dugd a s3ggedbe, és nevess.....
2013. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 vyrob ***** válasza:
43%
little red itt most nem az a kérdés hogy tiltott vagy sem .hanem hogy a kulturája nem tudott kialakulni én pirotechnikus ként tanulok nem petárdázom bár ugy 6 éve csináltam de mond meg akkor a külföldi országokban miért lehet egész évben kapni hogy ott mitől különbek az emberek .voltunk kint lengyeleknél olyan petárdákat lehet kapni amit te nem is tudsz elképzelni 75 mm átmérőjű delová rana .valamint achtung petardy nézd meg a googlben és garantálom meg fogsz lepődni.a gyerekekhez minden évben rendőrök mennek ki és az udvaron a rendőrrel probálhatják ki.nálunk rendőr ne csináld kisfiam mert 100000 ft és letépi a kezed na várom a véleményt :D
2013. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 sippara ***** válasza:
70%
Marha egyszerű. Meg kell nézni az átlag magyar intelligenciát, logikát, illemet, toleranciát, műveltséget, és össze kell hasonlítani mondjuk egy némettel - rögtön meglátod a különbséget (egyébként állattartási kultúrában is, bár most nem ez a kérdés), és arra is megkapod a választ, miért van itt betiltva a petárda: egész egyszerűen az átlag magyar nem képes nagyjából semmit úgy használni, hogy azzal ne okozzon közveszélyt és/vagy ne zavarja a környezetét.
2013. szept. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 vyrob ***** válasza:
41%
na ja elismerem hejes a válasz .tényleg szánalmas hogy csak mi nemtudunk viselkedni ezekkel a dolgokkal .nálam azt jelentette a petárdázás hogy régebben házelötti dombra lementem és ott szortam senki sem volt a közelben vagy a dunaparton néha .miért nem volt ez igy jó miért kellett odadobni mások elé félelmet kelteni az emberekben állatokban .soha nem csináltam az előbb emlitett eseteket amiért betiltották .szoval a tiltásban is csak az zavar hogy igy a normális embereket is megszivatták akik helyesen használták mint én .meg a töbiek néhány bunkó tapló hülyegyerek miatt.
2013. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Akiteki ***** válasza:
64%
Jól mondod. Ez abszolut iq függő. Aki még nyelvtanból is megbukott harmadikban, annak tetszik az ilyesmi.
2013. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 vyrob ***** válasza:
41%
halottál már a diszgráfiáról és a diszkalkuliáról .nem buktam meg harmadikban .éretségim is van .miért alacsonyitod le akinek tetszik a petárda vagy a tüzijáték. akik ugy használják ahogy kell . nem minden petárdás és tüzijátékozó tapló. minden ember más én szeretem ezért tanulok pyrotechnikusnak .
2013. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
71%
Aki annyira félti, sajnálja a kutyáját szilveszterkor az engedje be a házba arra az egy éjszakára! Mi is ezt csináljuk.
2013. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
4 es szerintem pont fordítva van.Te ítélkezel emiatt egy hülye pcs vagy és az iq szinted a 24 et nem ugorja meg.Mély mentális retardició
2023. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

a sok hülye itt gyülekezik és háborog a petárda miatt.

szánalmas hogy ilyen szinten ítélkeznek mint egy 6 éves és még ők hülyéznek le minket.GRAT a magyaroknak újra.Megint sikerült hisztizni és a c kat embereket a normális pyrozókig alacsonyítani.Ez már a ti érdemetek nem a miénk.Gondoljátok újra kit hülyéztek le mielőtt nekiálltok ugatni nyomorékok.

2023. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!