Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolják, hogy jobb...

Miért gondolják, hogy jobb lesz ha chipet rakatnak a kutyába?

Figyelt kérdés
Én már elvittem de nem értem,hogy mért lenne jobb...Ha eltűnik akkor végül is jó de most hány millióan dobják majd ki szerencsétlen állatkáikat(ilyenek nem is kéne kutya aki nem tudja 1x fizetni)csak mert fizetni kell...Tele lesznek majd a menhelyek..Szerintetek hasznos ez hogy kötelezővé tették?
2012. dec. 30. 18:38
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt a netről?
2012. dec. 30. 18:54
 12/46 anonim ***** válasza:
29%
Én se tudom, teljesen baromság az egész. Mert odáig oké, hogy én belerakatom, nade mivan a cigánnyal, meg mi van a tanyán a szaporítóval? A büdös életben nem fogja őket ellenzőrzni senki, , a rendőr lvszarja, a jegyző meg hol mer egyáltalán bemenni?! Szóval ők továbbra is úgy kínozzák a kutyát ahogy akarják, nemhogy még csipeelteti, az ivartalanítás szót meg nem is ismermi. Ismét egy olyan intézkedést láthatunk, aminek baromira semmi haszna, megint csak a becsületes embert szivatja.
2012. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
98%

Senki nem nézi le a szegényeket! De ha 3500 Ft-ja nincs erre valakinek, akkor mi történik ha pl beteg lesz a kutya??? Hagyod majd szenvedni, mert nincs rá pénzed??

Nem az a lényeg hogy nem illet meg téged egy kutya, hanem hogy olyan vállaljon kutyát, aki akár rendkívüli helyzetekben is megfelelően tud gondoskodni róla!

Ezek szerint akkor nem is oltatod? Mert az is kötelező ám....

2012. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) végre valaki nem veszekedni jött! :)
2012. dec. 30. 18:56
 15/46 anonim ***** válasza:
3%

"Drága dolog kutyát tartani...És ha elütik akkor miből fizeted az orvost"


-Mitől lenne drága?? Az évi 1X oltás?

-Hol üti el?? Az udvarban :-) vagy a pórázon a séta közben? :-)

2012. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nem...Pl. a kaja miatt...Meg az orvosságok meg ezek miatt! És simán el tudják őket ütni..nyitva hagyod a kaput valami...mindenki hibázhat! És látod ha még chipre sincs pénz akkor oltásra sincs... ismét úgyanot tartunk...
2012. dec. 30. 19:00
 17/46 anonim ***** válasza:
0%
szeretekfőzni beszélt a netről egyébként ki mondta hogy nincs rendesen ellátva a kutyám ? meg hogy mi miattunk van ? ne is haragudj de ez orbán újabb hülyesége és a kutyám bevan oltva ha szükséges állat orvos is látja de akkor sem fogok kifizetni olyat amit nemtudok kifizetni csak azért mert valaki akinek annyi a havi keresete amit én 10 év allat sem keressek meg oké hogy szerinte ezt kilehet fizetni de próbálja meg az emberek helyébe képzelni magát én keresek havi 110ezret abból kifizetem az albérletet 40 ezer +rezsi 20-25 ezer + 30ezer a bérletem +fűtés és még enni is kel arról már nem is beszélve hogy kabát is kell stb..
2012. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
nah már most értelme csak akkor van ha kötelező: és igen, most lehet hogy kidobálják a kutyákat, de hosszú távon kedvezőbb, mind a kobór kutyák mint az állatkínzáson átesett kutyák esetében. és akik most kidobják a kutyájukat és menhelyre kerül a kutyus, az majd kap egy jobb, szeretőbb gazdit, akinél már chippelve és oltva lesz.
2012. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
12%
Azért van a chip mert kiszökik a kutya, igen ám, és ha akkor elcsapja a kocsi akkor mit kezdesz a chip-el?
2012. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy meg szerintem aki nem tudja/akarja kifizetni a chipet az nem hiszem hogy pl. oltásra ad ki pénzt vagy orvoshoz viszi a kutyáját, szóval nem fog kiderülni, hogy nincs benne chip tehát büntetést sem fizet majd.
2012. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!