Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolják, hogy jobb...

Miért gondolják, hogy jobb lesz ha chipet rakatnak a kutyába?

Figyelt kérdés
Én már elvittem de nem értem,hogy mért lenne jobb...Ha eltűnik akkor végül is jó de most hány millióan dobják majd ki szerencsétlen állatkáikat(ilyenek nem is kéne kutya aki nem tudja 1x fizetni)csak mert fizetni kell...Tele lesznek majd a menhelyek..Szerintetek hasznos ez hogy kötelezővé tették?
2012. dec. 30. 18:38
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
76%
Ezek úgyse fogják fel, mindet fejbe kéne lőni és elvenni tőlük az állatokat. Röviden ennyi a véleményem.
2013. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a szilveszter utáni időszak igazán önmagáért beszél... Egyszerűen nem értem hogy nem látják be, hogy ez jó... De ha legalább egy egyszerű bilétát tettek volna a kutyájukra. Az enyémen az is van, így ha elvesztem, még az orvosig sem kell elmennie a megtalálónak, csak egy telefon és kész. De ha elveszti a bilétát akkor meg ott a chip. Így szinte elvesztésbiztos a kutyusom. :)
2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázzni kell rá nem szökik el ennyi! Nem a chip ellen vagyok, hanem az ellen hogy ilyen áll ürüggyel próbálják lehúzni az embereket anyagilag. Igen bizony van hogy 3500 forint egy családnak nagyon is sokat számít. De akik kedvtelésből 50 ezer forintos kutyát tartanak azok ezt sose érthetik meg. Kötelező, oké de akkor legyen ingyen. Mert bár ezt nem lássa be egyik gazdi se de az egész csak lehúzás.
2013. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
De már kerek 4 hónapja kötelező a chip! Ha csak havonta 800-1000 ft-os félre raknak az ilyen sanyarú sorsú családok, az már elég! És ha a chipet nem tudja kifizetni, akkor egy betegséget hogy tudnak? Vagy majd elnézegetik a gyerekekkel, hogy szenved a kutya? (Mert elvileg ha ennyire nincs pénz, akkor se TV, se internet nincs otthon. Na ja.)
2013. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek az államnak ez mégis miért lenne érdeke? Amit kifizetünk az állatorvosnak a chipre, az náluk is marad. Itt senki nem fizet az államnak, max az áfát... Nekem is a tököm ki van ebből a kormányból, de ennek aztán tényleg semmi köze a politikához meg a pénzlehúzáshoz...
2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

"Amit kifizetünk az állatorvosnak a chipre"


Vagy aki árulja annak..


[link]

2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!