Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?

Milyen kutyánk legyen?

Figyelt kérdés

A tesóm és én szeretnék egy kutyust tesóm 15 éves

én 11 együtt sétáltatnánk meg olyan 3-4 órát tudnánk sétáltatni felváltva... és lány vagyok tesóm fiú...


nagy házban lakunk

van kertünk és udvarunk

a kutya mérete olyan 40-60 cm legyen

a kajáltatására 2000-3000ft-ot tudnánk költeni

a biztonságos tartását megtudjuk oldani

a szüleink segítenének pár dologban de a kutya a minék lenne



2013. jan. 2. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
Mondtál egyetlen példát, mikor szaporított fajtatisztának beállított, igazából keverék kutyát vett magához valaki és nem lett gond. Én tudok mondani 200 olyan esetet, mikor valami örökletes betegség, idegi gyengeség jött ki a szintén szaporított kutyán. Az ilyen 10-20-30 e ft-os kutyák legtöbbje pedig igenis szenved valami betegségben vagy idegrendszeri gondban. És mivel érnek többet ezek a vaterás keverék kutyák (mert tk nélkül bizony keverékek), mint a menhelyi kölykök? Ha menhelyről, gyepiről hozol ki egyet, legalább nem egy olyan embert fogsz támogatni, aki csak még több beteges kutyát gyárt, hogy minél több haszonhoz jusson általuk és csak még több kutyát juttat így menhelybe, utcára, láncra. Így valóba segítenél egy szerencsétlen állaton. Kérlek, ha már kutyát akarsz, gondolkozz felelősen!
2013. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:

Mindent tudok a kutyákról...ne ítélkezz hogyha nem ismersz..

mindennap a kutyákról olvasok... könyveket,kérdezem a barátaimat ismerősöket a kutyákról amit nem tudok... de szinte mindent tudok róluk

2013. jan. 2. 20:58
 23/64 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a gyerek többet zur mint akármeyik felnött.
2013. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
Puli :D.. Nekem valami keverék van puliból, de nem hosszúszőrű :D.. Spániel? :D
2013. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

Tudjátok mekkora állatbarát vagyok?

Nem ismertek... Volt egy bichon havanese kutyusom a karácsonyi pénzem rá költöttem nem mintha számítana de arany élete volt.. azt ápolni kellett mindennap,gondozni volt már kutyám nem is 1... voltak nyulaim,macskáim(még vannak is) stb

2013. jan. 2. 21:01
 26/64 A kérdező kommentje:
Már akartam spánielt... annak gondozni kell nagyon a szőrét? Egyébként azt akartam már kezdetektől fogva .)
2013. jan. 2. 21:02
 27/64 anonim ***** válasza:
az nem jelent semmit, nekem magyar vizslám van, most border collie vételén gondolkodom, de addig nem veszek, amíg nincsenek meg a megfelelő körülmények, vagyis felszerelés a leendő kutyának
2013. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem lehetsz nagy kutyabarát, ha egy szaporítót támogatnál. Remélem tudod, hogy miattuk van tele minden utca kóbor kutyákkal, minden menhely és gyepi!

Az pedig, hogy egy bichon szőrét tudod gondozni, még nem jelenti, hogy értesz a kutya neveléshez. A most meglévő kutyáddal hogy sétálsz? Póráz nélkül minden körülményben? Kutyákkal hogy jön ki? Idegenekkel?

2013. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Dicséretes, de komolyan. Számolj azzal, hogy a gyakorlatban lesznek meglepedések. Az elsö kutyàmat 31 évesen kaptam. Mindenki leakatt róla beszélni.Azt mondták túl öreg vagyok. Ne vegyél túl Nagy kutyát. Gondolj arra ha az a szépen kifejlett nagy testü fiatal kutya meglát egy ízletes nyuszit a réten. Megtudod állítani?
2013. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
66%
Így van azért van ennyi kóbor kutya. Azert mert nincs neki papírja ugyanúgy szeretni fog. Az én állatorvosomnak 4 keverék kutyája van.
2013. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!