Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?

Milyen kutyánk legyen?

Figyelt kérdés

A tesóm és én szeretnék egy kutyust tesóm 15 éves

én 11 együtt sétáltatnánk meg olyan 3-4 órát tudnánk sétáltatni felváltva... és lány vagyok tesóm fiú...


nagy házban lakunk

van kertünk és udvarunk

a kutya mérete olyan 40-60 cm legyen

a kajáltatására 2000-3000ft-ot tudnánk költeni

a biztonságos tartását megtudjuk oldani

a szüleink segítenének pár dologban de a kutya a minék lenne



2013. jan. 2. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Na ma is tanultam valami újat, akkor bocs az előző kommentemért. Amúgy itt csak egyetemen adnak, ott is csak jobb esetben és gyakran röhejesen keveset.
2013. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Az erdélyiek picit többet kapnak mindenhol. Egyetemi felvételihez pl. plusz 50 pontot. Hiába nem teljesítenek jól, nem olyan okosak, az már elég, ha az egyik szülő kint él/élt.
2013. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Ők az erdélyi államtól kapják Erdélyben, nem? Az ékezetek miatt s gondolom, hogy onnan írsz.
2013. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
kispalikee, nem gond
2013. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
szeretekfőzni, hát a román államtól, n, em tudom pontosan, hogy honnan, de itt a románok közül többen kapnak, a magyarok között nagyon kevesen. Hát nem tudom, hogy erdélyi pénzből jön-e az összeg. Öhmm hát az ékezeteket ki tudnám rakni, de telefonon vagyok és mindig kell várjak, amig kirakja az ékezetet is. :D
2013. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első 2-3 oldalba olvastam bele... Ha te még csak 11 éves vagy, hogy VOLT ennyi kutyád? Egy kutya min. 6-8 évet él, egyes fajta akár 15 évet is eléldegél... Mit csináltál a megunt kutyáiddal? Gondolkodj már el rajta, minek neked egyáltalán kutya.... Volt szobakutyád, gondolom, sz@rtatok a szobatisztaságra nevelésre, szüleid meg eltakarították a portáról... Tényleg vegyél plüsskutyát....
2013. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Mi történt azzal a kutyával?
2013. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Az első oldalon azt írod, hogy van egy roti-nj keveréketek. Utána viszont mikor rákérdeztem erre a kutyára, azt mondtad, hogy az már nincs meg. Még csak nem is plüss kutya kell neked, hanem egy jó gyermekpszichológus.
2013. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
nem arra a kutyára montam hogy nincs meg olvassál már figyelmesebben... talán úgy volt több kutyám hogy befogadtunk 1-et ami idősebb volt meg volt a bichon kutyusom ami már öreg volt... és a németjuhász és roti keverék még mindig megvan nem arra mondtam hogy nincs meg félre értetted... és ő nem pont az enyém
2013. jan. 3. 17:40
 60/64 anonim ***** válasza:
PITBULL
2013. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!