Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?

Milyen kutyánk legyen?

Figyelt kérdés

A tesóm és én szeretnék egy kutyust tesóm 15 éves

én 11 együtt sétáltatnánk meg olyan 3-4 órát tudnánk sétáltatni felváltva... és lány vagyok tesóm fiú...


nagy házban lakunk

van kertünk és udvarunk

a kutya mérete olyan 40-60 cm legyen

a kajáltatására 2000-3000ft-ot tudnánk költeni

a biztonságos tartását megtudjuk oldani

a szüleink segítenének pár dologban de a kutya a minék lenne



2013. jan. 2. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
A kutya nevelése a lényeg... az a kutyám már nincs meg és tisztában vagyok vele hgoy nem az a kutya tartás hgoy tudom simogatni a szőrét.. hagyjuk inkább az egészet
2013. jan. 2. 21:10
 32/64 anonim ***** válasza:

Szerintem nektek egy Retriever jó lenne :D Golden Retriever vagy Labrador :D Mert azokat könnyen be lehet szerezni, sok kennel va, ahol Retrievereket tenyésztenek. Szerintem mivel gyerekek vagytok, egy ilyen kutya tökéletes lenne, játékosak, mozgékonyak, figyelmesek, hűségesek, könnyen tanithatóak. De legyetek vele határozottak, amikor tanitjátok, tanitsátok meg már kiskorában, hogy ki a falkavezér, mert képesek elmakacsodni :) Magamról tudom, hogy van amikor annyira édesek,hogy az ember csak dögönyézné és masszirozná őket és ők ezt hagyják és imádják.


- Egy 12 éves Golden Retriever lánmy gazdi :D

2013. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
76%

Egy mondás jutott eszembe:

Aki azt hiszi hogy mindent tud az nem tud semmit hiszen nem látja hogy mi minden van


A legjobb kutyakiképzők sem tudnak mindent a kutyákról..

inkább vegyél plüss kutyát..

2013. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Én azért vittem el a gyerekeimet,hogy lássák mi a reális élet. Hogy gyerekként megértsék mindezt.
2013. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

macskáim(még vannak is)


És a macskák legalább ivartalanítva vannak, vagy az átlag életkoruk 2-3év, születnek is, fogynak is?

2013. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
24%

# 32/33 vagyok


Én egy éve kaptam a kutyám, 11 voltam és jól meg van nevelve és tanitva, tud minden alapot. Szóval ne hallgass a felnőttekre, egy gyerek is képes felnevelni egy kutyát. Mielőtt kaptam volna kutyát én is itt kérdeztem, hogy milyen fajtát vegyek (már tudtam akkor is, hogy valamilyen retrieverem lesz, de azért még akartam olvasgatni, hogy legyek biztos) és nekem is mondták, hogy áhh még csak gyerek, de nyugi, ez hülyeség :D Olvass tovább a kutyák után és aztán válassz, sok szerencsét!

2013. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

Azért nem egy gyerek dolga lesz majd orvoshoz vinni, ha beteg lesz.

vagy majd jön a kérdés, mit csináljak beteg a kutyám, 11 éves vagyok, szüleim nem viszik orvoshoz, mert nincs rá pénz.

Na de nem fogok vitázni gyerekekkel, majd megtanuljátok a magatok kárán.

2013. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
szeretekfőzni, én 12 vagyok és én viszem a kutyámat dokihoz, az én pénzemen, szóval ne itélkezz!
2013. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
Az állatok nem szabványosak. Nem tudod milyen örömeid, problémáid lesznek vele. Nekik is van személyiségük. Ezt nem azért mondon hogy bántsalak. Ez van. Élj boldogan akármit is veszel magadhoz. Nem mindenkinek fog tetszeni de nem is ez a cél. De ne feledd, Egyszer és mindenkor felelös lettél azért Amit megszelídítettél.
2013. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Milyen te pénzeden? Hogy keresel te pénzt 12 évesen? Ne röhögtess már:D
2013. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!