Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan értessem meg a kutyával...

Hogyan értessem meg a kutyával, hogy emberürüléket és mást sem szabad felenni? Husky.

Figyelt kérdés

Póráz nélkül sétálunk, mire már odaérek már megette. Ilyenkor szétrobbanok a dühtől. Most azt csináltam, hogy pórázra tettem, haza jöttünk és elzártam a kiskertbe. Ide nagyon ritkán zárom be, remélem érzi, hogy valamit nem csinált jól.

Mit tudnék tenni, hogy ezt egyszer s mindenkorra megértse?

Hogyan tudnám letiltani, kérlek segítsetek!


Csak hozzáértő gazdik válaszát várom, előre is köszönöm!


2013. jan. 4. 12:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Ne bezárással büntesd,ez a fajta nagy mozgásigényű.
2013. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Egyébként a legújabb kutatások szerint az élő enzimek hiánya is okozhatja a kakievést a kutyáknál, mert hogy abból visszajut a szervezetükbe.

Nyers étrendet ajánlom neked - így élő enzim is jut a szervezetébe, ha már úgyis szívesen eteted természetes kajákkal :)


Kívülről nehéz megítélni miben tudnátok még javítani a dolgon. Tükörsuli esetleg?

2013. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Valaki írta a fogkrémet...


A lehető legmentolosabbat vettem anno, mert mindent felszedett a kutyám a földről, nekem is ezt ajánlották. Ő boldogan kért még utána, annyira ízlett neki :D

2013. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Bizony büntetni szeretném az elzárással, hogyan tudnám máshogyan?

Kérlek azt írjátok le, hogy hogyan csináljátok ti, a módszerekre vagyok kíváncsi, kinek mi vált be.

Én is mindig vissza viszem, de ilyenkor már alig akaródzik jönni. Erélyesen mondom, hogy PFÚJJ, meg, hogy NEM SZABAD, szerintem tudja is, hogy rosszat csinált mert lapít és a fülét is hátracsapja, aztán néz rám nagy kék szemekkel, de egyszerűen tanácstalan vagyok. Olyan szinten makacs néha, hogy a sírógörcs kerülget.


Ugyan már, kedves utolsó válaszoló, tudom, hogy a huskynak mennyire fontos a mozgás, hiszen azért sétálunk póráz nélkül (korábban 10 m-es kiképző pórázzal sétáltunk és kerékpárral fárasztottam le). Mostanában póráz nélkül, hogy szaladgálhasson kedvére.

2013. jan. 4. 13:57
 15/41 anonim ***** válasza:
De jó fej! :D Igen, néhány kutya imádja. De az enyémek menekülnek, ha csak a szagukat megérzik.
2013. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

A fogkrémet én is olvastam, de nem próbáltuk, sokaknál nem vált be.

A BARF etetést már régóta tanulmányozom, de még nem jutottam el odáig, hogy alkalmazzam is, pedig nem ártana mert ételallergiája van (csirke).

2013. jan. 4. 13:59
 17/41 anonim ***** válasza:

Mákod van :D

Még egyébként az erős pistát mondták, de ahhoz én voltam túl lágyszívű, nem mertem belenyomni a pofijába :(

2013. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül lehetetlen megtanítani bárkit is arra, hogy hogyan kell megfelelően büntetni és kioldani utána. Még a kutyasuliban, oktatók segítségével is hónapokig tart elsajátítania ezt a gazdáknak. Több büntetést végig kell nézni, látni kell, hogy mire-hogy kell reagálni. És főleg nagyon jól kell ismerni a kutya kommunikációját. Én is nagyon ajánlom a kutyaiskolát (tükör módszereset főleg, ha van rá lehetőséged).
2013. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Oks, akkor hajrá :)
2013. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Alexandra! Kakievés után erős Pista? Tehát rögtön utána? Összeköti a kettőt ha közvetlen kakievés után erős Pistát nyomok a szájába? Jaj, ez kissé kegyetlen, de ha már sehogyan sem fogad szót, lehet, hogy erőt veszek magamon és megpróbálom.
2013. jan. 4. 14:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!