Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lóg a kölyök Husky füle?

Lóg a kölyök Husky füle?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos kislány Husky kölykünk, és lóg a füle. Ezzel nincs is gond, de ahogyan a képeket nézegettük neten, egyik kölyök Husky-nak sem láttuk, hogy lógott volna. Soknak még születésük után pár héttel is már állt.


Kételkedünk abban, hogy fajtisztát kaptunk, ugyanis a tenyésztő akitől hoztuk nem tűnt túl megbízhatónak. Elhoztuk a kutyát mert egy putriban tartották és a tenyésztő mondta is hogy agyon ütötte volna egy héten belül ha nem jelentkeznek érte. 9-en voltak egy alomban és úgy bántak szegénnyel mint egy darab hússal.


A kutyusnak nem volt semmi könyve, az oltást is a tenyésztő adta be neki (állítása szerint).


Mi szeretjük így lógó fülűen is, csak kíváncsi vagyok hogy átvertek-e minket? Mert mondanom sem kell, hogy fizettünk a kutyusért.



2013. jan. 6. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
Ezzel még várjatok, nézzetek rá sokszor, hogy ráza e a fejét sokszor ha megvakarjátok a füle hörül vagy nem e olyan hang van amikor megrázza mintha víz lenne benne, meg nem e fáj neki, de lehet hogy csak a fajta tisztasággal va gond de nézzétek meg ezeket is!
2013. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy átvertek titeket.

És a nagyobb baj, hogy még azzal h elhoztátok, pénzt is adtatok érte, csak azt erősítettétek ebben a söpredék emberben, hogy ha alkalom adódik rá újra csinálja meg, mert majd úgyis lesz olyan balek aki tájékozatlanságból, lágyszívűségből elviszi majd őket (pénzért).

2013. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen embert légyszíves ne hívd már tenysztőnek....
2013. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:

Az remek. Ettől féltünk mi is. Igazából az volt fura, hogy 15 ezret kért a kutyusért. Szerintem nem lágyszívűség az, hogy elhozok egy kiskutyát egy szemétdombról, ahol a "gazdája" agyon szeretné verni, mert pénzbe kerül az etetése.

Nekem nem fontos a tisztavérűség, persze az bosszant hogy erre pénzt áldoztunk. De legalább már tudjuk, hogy mi a helyzet.

2013. jan. 6. 11:19
 5/77 anonim ***** válasza:
55%

15ezer volt és nem is gyanakodtatok? Hát az eszem megáll, komolyan....


És nem, nem lágyszívűség egy ilyen kutyát elhozni, hanem idiótaság. Mit von le ebből a szaporító? Elvitték 15ezerért? El. Akkor majd lesznek kölykök tavasszal is, mert ahogy az ábra is mutatja, elviszik őket.

2013. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

Szeretnélek megkérni, hogy ebből a lekezelő stílusból vegyél vissza. Minden ok nélkül ne idiótázz le senkit.


Természetesen gyanakodtunk! Én leginkább attól féltem, hogy lesz valami rejtett betegsége, ami miatt olcsó ( egyik ismerősömet így verték át). De elmentünk, megnéztük. Mi sem arra a látványra számítottunk ami fogadott. De én azt tartanám baleknak és beszarinak, aki egy ilyen helyről nem hoz el egy kiskutyát. Nagy ívben teszek rá mit von le ebből az az alak. Majd egyszer úgyis összeverik ez miatt.


Én mindössze szeretnék tisztában lenni a kutyusom kilétével, és örülök hogy elhoztuk, mert nagyon szeretetre méltó kis kutya lány.


Nem tartozok azok közé akik most másként néznének a kutyájukra, mert hogy "milyen gáz hogy nem fajtiszta".

2013. jan. 6. 11:28
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hülyeség volt hogy elhoztátok. Őt megmentettétek, de lesz helyette újabb alom.
2013. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Eleve el se kell menni ilyen helyre és akkor nem hozod el sajnálatból a keverék kutyát és főleg nem támogatod anyagilag ez ilyen büdös szaporítókat! Vagy ha mindenáron segíteni akarsz és csak azértis elmész, akkor kapásból menj az állatvédőkkel és a rendőrökkel! Akkor a szaporító nem pénzt kap, hanem büntetést fizet, te meg örökbe fogadhatod a tőle megmentett kutyát.
2013. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
56%

Nem az a kérdés h fajtatiszta-e a kutya vagy keverék (nyugi, keverék). Hanem hogy ezzel elintézted, hogy jövőre meg azután, meg azután is legyen alom, a szuka szenvedjen, a kölykök szenvedjenek. És nem, nem fogják emiatt megverni. De ha meg is teszik, az eddig megszületett kölyköknek nem lesz jobb.


És nem azt mondtam, h te vagy idióta (bár....), hanem h idiótaságot csináltál. És igen, valszeg tutira van rejtett betegsége IS, és örülj neki ha nem lesz belőle kisnyúl. Mert nem tudhatod, h mi van benne.

2013. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy most csak miattam fellángol majd az üzlete...

Amúgy is állítólag gazdag vevő körrel rendelkezik.

Mindenesetre a kérdésre köszönöm az összes választ. Mi keveréken is szeretni fogjuk :)


Egyébként helyszínen megmutatta a szüleit és azok mind fajtiszta husky-knak tűntek. Nem tudom hol keveredhetett. DE elhiszem hogy az.

2013. jan. 6. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!