Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Tapasztalt csivava gazdik vannak itt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csivava kiskutyát szeretnénk. Meg is van a tenyésztő, voltunk megnézni a kicsiket, egy fiú és egy lány között gondolkodom. Sokan azt mondják a fiú csivi ivartalanítás után is jelölget a lakásban, akkor is ha ivarérés előtt ivartalanították... Mi igaz ebből? :)

2013. jan. 31. 08:35
1 2
 11/15 Bungyurda ***** válasza:
0%
Igen hordtuk sokat versenyre. Helyezett is volt fiatal korában.
2013. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bungyurda ***** válasza:
0%
És csak fajta tiszta volt a nőstény is. Máshogy nincs értelme. Okosoka. Törzskönyvezett volt.
2013. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem érted csak magyarázod.. azért mert van tkja még nem biztos hogy alkalmas tenyésztésre.
2013. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bungyurda ***** válasza:
0%
Te meg azt nem érted, hogy nem tenyészetből tartottuk a kutyát.2-3szor fedeztették a szüleim.Egy állandó párja volt.(míg szegényt el nem ütötték) A párt az szerezte akitől vettük. (tenyésztő volt tán.Nem tudom mert gyerek voltam)És mindig ők intézték az eladást is. És igazán nem érzem hibásnak Magam és anyámék helyett sem, hogy Miattunk van teli a menhely. Azért ez kicsit sarkosítás. Nekem az a véleményem, hogy kis testű kutyát felesleges (ölebet) ivartalanítani. Fajtatiszta esetén, tenyésztőtől.
2013. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyisson itt senki vitát, intézzétek el privátban. A kérdező megkapta a választ.


Bungyurda, na téged sem értelek, ha semmi közöd nem volt annak a szerencsétlen állatnak a szaporításához, akkor minek kell erre buzdítani a kérdezőt? Nekem a barátnőmnek volt régebben csivavája, ők is úgy voltak vele hogy jól jönne egy kis "plusz pénz", csak szerencsétlen szukát császározni kellett, és sem ő, sem a kicsit nem élték túl. Úgyhogy így buzdítsál embereket olyan dologra, amiről még neked sincs halványlila fingod se.

2013. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!