Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaff szuka kutyám,1...

Van egy amstaff szuka kutyám,10hónapos mindjárt és nagyon kicsinek találom a fajtához mérten. Szerintetek fog még nőni/erősödni? Képet csatolok hozzá.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. febr. 12. 12:24
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Nekem is Stafim van 11 hónapos de az enyém már 3 hónapja ne nő és azt mondják 1 éves kora után már nem is fog.Csak erősödni.

Az én kutyám sem kenelből való talán ezért is mondták Őt is már Juck Russel Terriernek de nem érdekel én szeretem.

Szerintem 1,5 éves kora után futtasd,úszás is jó,meg amit szeret.

Ilyen az én kutyám Ő tényleg alacsony a Tiedhez képest.



[link]

2013. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Nagyon szép! Remélem az enyém is megerősödik később de szeretem így is úgy is! Azért a tiedre nehezen lehetne rávarrni a jack russelt :D
2013. febr. 18. 19:32
 43/43 anonim ***** válasza:

Sok ember mond mindent:((

Az a lényeg szeressük és kész:)

Amúgy biztos erősödik még a Tied:)

Napi hányszor eszik és mit?

Az enyém 3 szor eszik még 2 2 kacsa,csirke farhátat nyersen vagy főzve meg egyszer tápot.

2013. febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!