Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaff szuka kutyám,1...

Van egy amstaff szuka kutyám,10hónapos mindjárt és nagyon kicsinek találom a fajtához mérten. Szerintetek fog még nőni/erősödni? Képet csatolok hozzá.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. febr. 12. 12:24
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
ja, de a "füle az szép" válasz az 100%. hol itt a logika?
2013. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Ezen kár összevesznetek, nekem jólesik ha valaki ezt írta. És örülök minden válasznak.
2013. febr. 12. 15:07
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

magasodni már talán nem fog, izmosodni biztosan.

bár ha filigrán jelleg, akkor vékony maradhat.

viszont, ha sokat futtatod, meg edzed, biztos szép szálkás lesz.


saját megjegyzés:

szerintem se fajtatiszta staffi, bár ez semmit se von le az értékéből.

Kelet-Magyarországról vetted? ott nagy divat a szaporítás sajnos.

az expresszes hirdetésekből úgy látom, ott ebből próbálnak megélni :(

2013. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Igen, délkelet-magyarországon vettem, apródon találtam. "ez semmit se von le az értékéből." ez valóban így van, szerintem is, jólesett. köszönöm válaszod.
2013. febr. 12. 15:20
 35/43 anonim ***** válasza:

az a baj hogy ezzel a fölülről fotózott képpel sokat nem lehet látni a kutyából, így tévesek is lehetnek a következtetések. most én a fotó alapján írom le a véleményemet amit esetleg egy két jobb kép után megeshet hogy megváltoztatnék.


számomra úgy látszik hogy ez a kutya jóval magasabb a szüleinél. a szülők alacsony nagyon széles mellkasúak, és ennek már kiskölyök korban kellett volna látszódnia. kis rövid lábak széles mellkas. a feje nekem sem tűnik staffisnak, ugyanakkor hozzáteszem hogy a fotó szöge miatt lehet optikai csalódás. a staffi fejének "kocka" formája van. amit csak egy olyan fotó alapján lehet megítélni ahol ül és vele egyszögben van a kamera tehát nem felülről vagy alulról fotózzuk a kutyát. ilyen képről lehet látni a mell szélességét is. hasznos egy oldalról fotózott kép is ami alapján lehet látni a kutya teljes testalkatát, a fej méretét a testhez képest, a magasságot szintén a testhez viszonyítva stb.


egyébiránt azt hozzátenném hogy a szülőkből sem sok látszik de főleg a hátsó kutya fejét elnézve nem lepődnék meg ha pit vér csörgedezik a kutyában. ha ezt a kevés infót amit láthattam veszem alapul, lehetséges hogy (jobbik esetben) a te kutyádon kiütött a pit vér és emiatt nem is olyan széles mint a staffik általában. ha nem tévedek a fotók alapján, akkor bár nagyon szélesebb nem lesz de izmosabb igen. viszont nem árt tudni hogy a puszta udvaron szaladgálástól nemigen lesz a kutya olyan gyönyörűen izmos mint a neten.


persze a legjobb az lenne ha a kérdező jobb képeket készítene a kutyáról hogy jobban meg lehessen ítélni a körülményeket egy biztosabb válasz érdekében.

2013. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

tettem fel még képeket más szögből is :)

[link]


[link]


[link]


[link]

2013. febr. 12. 18:30
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minimálisat ha nőni fog...viszont biztos azok a szülők amit mutattak neked? ennek a ktyának túl hosszú a szőre és szerintem egy kicsi van benne a nem megengedett merle színkombinációból.
2013. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
ez egy keverék kutya.
2013. febr. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
bocs, de nem azt kérdeztem hogy szerinted keverék-e !
2013. febr. 13. 10:44
 40/43 anonim ***** válasza:

jobbak a képek, véleményem szerint továbbra sem fajtatiszta staffi, inkább pitnek gondolnám, valamint a szőre nekem is hosszabbnak tűnik, mint kéne.

a hosszú futkározós, séták nagyon jót tudnak tenni mindkettőtök kondijának és az még a kora miatt belefér, nem fogja terhelni az ízületeit.

2013. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!