Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaff szuka kutyám,1...

Van egy amstaff szuka kutyám,10hónapos mindjárt és nagyon kicsinek találom a fajtához mérten. Szerintetek fog még nőni/erősödni? Képet csatolok hozzá.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. febr. 12. 12:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos túl sok a szaporító és persze azért, mert megveszik tőlük a kutyákat... :( Aztán meg kidobálják az utcára, mert nem úgy néz ki, ahogyan azt várták volna... Inkább rá kell áldozni azt a pénzt szerintem, ha valaki normális, igazi fajtakutyát akar...
2013. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Nem szaporítótól vettem, személyesen mentem ki érte, jól vannak tartva, szeretik az állatokat oltva minden, happy dog táppal etetve, a szülők biztosan ők, ezért tettem fel a kérdést, gondolom később üt ki rajta, de köszönöm a segítséget!
2013. febr. 12. 12:51
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy aki nem mozog kutyás "körökben" az nem is tudja hogy mi a különbség a szaporító és a tenyésztő között.. Van ismerősöm leált velem vitatkozni hogy van mini yorki.. mikor mondtam neki hogy nem olyan nincs mert blabla akkor közölte hogy márpedig van mert ő látta expresszen meg az interneten máshol is.. Félóra volt a beszélgetés a végén is állította hogy létezik mini yorki..


Embereket nem lehet meggyőzni amíg nincs meg a baj.. És ilyen divat kutyáknál mint az amstaff. Rágooglizol első 50találtat szaporító és talán a 3. oldalon kijön majd egy kennel név esetleg. Ha valaki laikusként odakattint látja hogy nincs ár.. Ha tetszik neki nagyon valamelyik akkor dob egy e-mailt hogy mennyibe kerülnek a kutyák.. Kap egy választ 100-150ezer.. Mit csinál a laikus? kiröhögi a tenyésztőt és mondja hogy láttam 20ért expresszen és az is ilyen szép volt.. na bumm :D..

Amíg nincsenek az emberek felvilágosítva kutyákról addig ez lesz sajnos.

Igazából az emberek a kutyákat két csoportra bontják manapság..

Pitbull rossz többi kutya jó...

Olcsó kutya drága kutya...

És itt le van tudva a kutyákkal kapcsolatos tudás :D

2013. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem törzskönyves kutyát ad el bevizsgált szülőktől az szaporító. Etetheti marha bélszínnel is attól még szaporító marad.. (és zárójelbe hozzátenném hogy a happydog nem egy nagy durranás)
2013. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem törzskönyves, a szülei, felmenői sem azok, nem szűrtek, stb. akkor szaporítós kutya sajnos... Tök mindegy, hogy az a szaporító viszonylag normálisan tartja a kutyáit, vagy éppen nem, az akkor is csak szaporító marad..
2013. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Akkor én nem voltam tisztában a fogalommal, valóban szaporító csak arra akartam célozni, hogy nem egy putriból hoztam, és attól függetlenül h nem papírosak a szülei sem nagyon szépek ! Ezért is nem értem miért lett ilyen az enyém (hozzáteszem mind1 milyen lesz én akkor is szeretem), csak arra voltam kíváncsi hogy erősödik-e még 10hónapos kora után.
2013. febr. 12. 12:58
 17/43 anonim ***** válasza:
16%

15ös vagyok.

Annyit még hozzátennék a dologhoz, hogy tök mindegy milyen fajtáról beszélünk, manapság Magyarországon a legtöbb kennelel futó "tenyésztő" is csupán szaporít. Nézd meg a levékonyodott dobermannokat, a malacorrú, görbelábú rottweilereket, a gyenge izomzatú akitákat és még lehetne sorolni... És sajnos olyan jól el tudják adni magukat, illetve az adott "fajta" kutyát, hogy már ők maguk is, illetve az emberek is elhiszik, hogy igen, a malacorrú rotti az igazi, a vékony dobi az igazi, a gyönyörű szőrű, gyenge csontozatú akita az igazi... stb.

2013. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Fog erősödni, pláne ha majd rádolgozol vele egy kicsit, mikor majd ott lesz az ideje... de én nem vagyok benne biztos, hogy azok a kutyák a szülei.. mondani bármit lehet sajnos...
2013. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%

Az tutifix, h nem csak a képen látható apuka volt benne a "dologban". A képzről is látszik, h nem tenyésztőről beszélünk.


Természetesen nem a kutyádat szóljuk le, hanem azt, aki "előállította". Szeresd így is, de jó kis tanulópénz arra nézve, hogy miért kell tenyésztőtől vásárolni.

A törzskönyv meg nem azért van, hogy járhass vele kiállításra. Hobbi kutyának is jár. A törzskönyv egy garanciapapír, ha úgy vesszük.

2013. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szülők számítanak kölyökvásárláskor. Sokan nem tudják, a kölykök sokkal inkább hozzák valamelyik nagyszülői formát. Viszont az is előfordul, hogy egy alomban előfordul kisebbre növő egyed is. Ahogy éppen kijöhet akár egy túl nagyra növő is.
2013. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!