Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tehát akkor haljanak meg a...

Tehát akkor haljanak meg a kutyák?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy az egyik napról a másikra már átkozzuk a menhelyi "dögöket"... Azért most pofára estem.. Egyszer így védjük a menhelyi kutyákat úgy meg minden most meg d.ögöljenek meg? Nem értem már ezt a gyakorisokat...de örülnék ha eldöntenék, hogy most akkor mi van..vagy egyik nap véditek másiknap meg d.ögöljenek meg??

2013. márc. 17. 18:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Élet az illatoson! Rengeteget olvasom hisz az ottani kutyusokról szól többnyire. :)

Az orvos írja :) Nagyon jópofa egy doki! :)


Ezen ti kiakadtok? Még több keverék kutyuska várható...


[link]

2013. márc. 19. 16:57
 22/22 anonim ***** válasza:

Igen, a gazdinak is felelőssége, vigye el sétálni, ismerje meg a kutya temperamentumát stb.

Ezért sem preferálom az olyan helyeket, ahova beállítanak és ráböknek egy kutyára, h ez kell és vihetik is.

Szerintem a szeparációs szorongás az egyetlen olyan, amit nem lehet előre kiszűrni, mert haza azért mégsem viheti az ember pár napra.


Remélem, h nem talál jelentkezőt a kedves szaporító, szánalmas :(

2013. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!