Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy reagálnátok erre?

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Múltkor sétáltam az utcán és ott volt egy nő a kistestű kutyájával, de jött egy pasi egy nagy testű kutyával. A nő az kikerülte őket nagy ívben, lement a járdáról a virágágyások közé és ott akarta megvárni míg elhaladnak mellette. A nagy kutya nyugodtan sétált a gazdájával, amikor odaértek a nagy közelebb akart menni a kicsihez, csóválta a farkát, a kicsi meg csak ugatott, szokásos flexis szituáció. Erre a pasi ölbe kapta a kutyáját egy jaj vigyázz, bántani fog felkiáltással és elindult vele, de már félúton elkezdett röhögni mert nem bírta tovább, hát én sírtam a nevetéstől :D A nő teljesen elhűlt, nem tudott mit kezdeni a dologgal,de azért leesett neki az irónia mert elég rosszalló fejet vágott...a mai napig nevetek ha eszembe jut :D
2013. ápr. 23. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy a környékemen a kis termetű kutyák 80%-a jól van nevelve és szocializálva, nem féltik a gazdáik őket a nagyoktól. Csak hát az ember olyan, hogy mindig csak a negatív dolgokat veszi észre és jegyzi meg, mert a pozitív dolog a normális. Szóval szerintem csak ezért tűnik úgy nektek, hogy a kis kutyák nagy része rossz, pedig tényleg nem így van, majd figyeljétek meg. Legalábbis nálunk a 11. kerületben.
2013. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem írtam kis fehér izét, nem szoktam így írni róluk soha. Tisztában vagyok vele, hogy vannak normális gazdák. Ha látom, hogy valaki nyitott felénk vagy bizonytalankodó akkor megkérdezem, hogy ismerkedhetnek-e és a utána már látják, hogy nincs mitől félni. Mindig nagyon örülök az ilyen eseteknek, mondom a gazdáknak is. Azokat ítélem el akik ok nélkül hisztériáznak, na azok fel tudnak idegesíteni, azért is szoktam paráztatni őket, hogy akkor legyen már tényleg okuk félni :D Egyébként én a kau gazdáját megkérdezném, hogy miét köti meg a kutyáját, mert lehet csak azért, hogy nehogy megijedjetek és lehet, hogy vele is lehetne ismerkedni :)
2013. ápr. 24. 12:21
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem nem, itt a pozitiv vagy semleges hozzáállás annyira ritkaság számba megy, hogy felfigyelek rá :) Amikor kölyök volt és akkora volt mint egy kistestű kutya akkor is kerültek minket, azóta ez csak fokozódott.
2013. ápr. 24. 12:28
 14/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nem általánosítottam, egy esetet meséltem el :) De akkor: tisztelt a kevés kivételnek!

Valóban itt a kis testű kutyások 80%-a elrántja, felkapkodja, soha nem engedi el a pórázról a kutyáját.

Egy pincsi, akit kölyökként engedtek játszani a 30 kg-os "nagy" kutyámmal, jól kezdtek nevelgetni...aztán elbacták a kamaszkor környékén, mikor nyílt a kutya csípája...hogy ugat nagy kutyákra, támadja...erre flexin sétáltatják csak, el sem engedik...kutyákhoz is alig engedik...erről ennyit...és nem ő az egyetlen ilyen elrontott kutya, akivel pedig kölyökként jól kezdték a dolgokat!

Ha pozitívan csalódok, mindig meg szoktam dicsérni a gazdikat :)

2013. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ok, tudom, hogy tudjátok, hogy vannak normálisak is. Csak olyan szar érzés, hogy mindenki előítéletes a kutyám iránt a sok idióta gazda miatt. Fu de haragszom rájuk ezért....

Igazából ez olyan mint a szar nemfelszedés esete.

A nem kutyások, utálják a kutyásokat, mert hogy nem szedik fel a szart. Közben a többség felszedi, de az senkit nem érdekel. Kutyás vagy, hát ugyan úgy utálnak érte, egy kalap alá vesznek a sok barommal.

Ez ugyan ez csak kis kutyában. Sokan hülyék, és egy kalap alá vesznek velük mindenkit, hiába neveli jól a kutyáját.

2013. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!