Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális hogy egy 4 hónapos...

Az normális hogy egy 4 hónapos amstaff kölyök fél a többi kutyától?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos amstaff kis kutyánk és retteg az idegen kutyáktól , meg a hangos zajoktól eszt ki fogja nölni ? való színleg azért ilyen mert ö volt a legkisebb az alomból és el verte a nagyobbak , de a legókososabb is ö volt , eszt ki fogja nőni ? 1 hónapja van nálunk van még egy kutyusunk de avval el van , de ha ugat egy kutya az utcán kerítésen belül is akár le blokkol , be húzza fülét farkát és mögém bújik

2013. ápr. 26. 18:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
Pedig jó eséllyel az az oka.
2013. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj inkább ilyen legyen és ne a rosszat lássa senki benne:))Egyik kebelből való 1 éves Stafit már nem lehet kutyák közt elengedni mert idegbeteg pedig 120 ezer forintért vették na?Ilyenkor mi van?
2013. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/112 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor az van,hogy egy kretén a gazda és nem tanította meg a kutyáját viselkedni.


Kedves kérdező,áruld már el annak a legjobb kennelnek a nevét,ahonnan van a kutya?

Esetleg a kutyád törzskönyvi neve?

2013. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim ***** válasza:
46%
Nem tk-tól függ,hogy egy ivarérett kutya majd milyen viselkedéssel lesz.Láttam már én is több tk-s kutyát akik összeverekedtek más kutyákkal vagy épp félősek voltak.Szerintem nem a papír határozza ezt meg hanem a kutya személyisége.
2013. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 A kérdező kommentje:
Spirit of Storm ,onnan való és a szülei nagyon komolyak,nem akármilyen vérvonala van.
2013. ápr. 27. 23:40
 16/112 anonim ***** válasza:
46%
Jó helyről való a kutyád:)És örülj neki,hogy ilyen majd változik ha nem akkor sincs gond nem lehetnek egyforma kutyák.
2013. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 anonim ***** válasza:
46%
az enyém úgy félt mikor sétáltunk és a kerítésen belül ugattak a kutyák,hogy mögém bújt és nyüszített jó hangosan és fordult volna vissza.De én minden kutyáshoz oda vittem megszaglászták egymást a keritésnél és következő alkalommal már nem félt úgy:)
2013. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/112 anonim ***** válasza:
75%

1.Ki vagy te,hogy eldöntöd,hogy melyik a legjobb kennel?

2.Mégis milyen szaktudással rendelkezel,hogy meg tudd ítélni,hogy "nem akármilyen vérvonalú" a szülői páros.


Ízlések és pofonok,de nekem nem tetszenek a kutyái.


A kérdésedre válaszolva,kinőni nem fogja,neked kell szocializálnod,kutyák közé vinned (amennyiben az oltásai megengedik).

Kutyaiskola...

2013. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 A kérdező kommentje:
ha megnézted volna az apját látnád milyen jó kutya,sokan csak álmodnak ilyen kutyárol és te irigy vagy mert neked ilyen soha nem lesz.
2013. ápr. 28. 11:52
 20/112 anonim ***** válasza:
75%

:DD Igen,persze.Pont ahogy írod.Nekem ilyen soha nem lesz,mert nekem nem tetszenek a kutyái.

És te ránézésre hogyan állapítod meg,hogy milyen "jó" egy kutya?

Taníts már meg engem is,mert nekem még csak a szűrések eredményéből meg a kiállítási eredményekből megy a dolog.Ja meg nem utolsó sorban,személyes kontaktból...

2013. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!