Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális hogy egy 4 hónapos...

Az normális hogy egy 4 hónapos amstaff kölyök fél a többi kutyától?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos amstaff kis kutyánk és retteg az idegen kutyáktól , meg a hangos zajoktól eszt ki fogja nölni ? való színleg azért ilyen mert ö volt a legkisebb az alomból és el verte a nagyobbak , de a legókososabb is ö volt , eszt ki fogja nőni ? 1 hónapja van nálunk van még egy kutyusunk de avval el van , de ha ugat egy kutya az utcán kerítésen belül is akár le blokkol , be húzza fülét farkát és mögém bújik

2013. ápr. 26. 18:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj nem a Te kutyádról van szó.Némely kutya tök nevetséges már szinte nem is Staff vagy Pit akkor vegyen magának Bulldog kutyát ha felálló füles kutyát akar.
2013. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 A kérdező kommentje:
ÉN csak és kizárolag amstaffot akartam,de öt meg is bámulja mindenki hogy milyen szép!!!
2013. ápr. 28. 16:08
 43/112 A kérdező kommentje:
Mégis szinte csak vágott fülü kutyákat látni!
2013. ápr. 28. 16:14
 44/112 anonim ***** válasza:

utolsó ha nem tetszik ne nézd a majom fejüket ennyi.Nekem meg a ki seggtörlő kis kutyák nem tetszenek.Ők így szépen így ismertük őket meg.Nekem nagyon tetszenek főleg azok a nagy buci fejűek:)Mint mondjuk ez:DD


[link]

2013. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 anonim ***** válasza:
75%

Áruld már el,hogy a bulldognak mióta áll fel a füle?


És ha már ott tartunk,hogy ezer éve vágva van a füle,akkor nézd már meg a fajta kialakulását és hogy mióta is vágják pontosan a fülüket.

TI vagytok a fajta szégyenei,akik azért vesznek maguknak ilyen kutyát,hogy nagyon menőnek érezzék magukat.A fülüket is azért vágatjátok fel ILLEGÁLISAN,mert egyáltalán nem érdekel a kutya,hanem csak hogy kifelé minél keményebb külsővel bírjon!


Ti vagytok az emberiség szégyene!A kutya többet ér nálatok!Mondjuk ez sose volt kérdés :)

2013. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 A kérdező kommentje:
Itt egyedül te vagy a szégyen és még buta is vagy nagyon!!!Írigy vagy mert valószinüleg csak egy kis korcsod van!!!Én nem sajnáltam rá a pénzt,még többet is adtam volna érte,akár 200ezret is!
2013. ápr. 28. 18:43
 47/112 A kérdező kommentje:
Kisbarátom én havonta 30ezerbe veszek neki tápot,és mindent megadok neki,és nem menözésre kellett,ö egy társ,egy barát.
2013. ápr. 28. 18:44
 48/112 anonim ***** válasza:
100%
Egy társ, egy barát akinek rohad a füle, mert egy hentes lenyeste neki mert az szerinted úgy szép.. Neked meg a p*csödet kéne levágni de tőből mert az szerintem meg úgy lenne szép..
2013. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 A kérdező kommentje:
a füle gyönyörü és nem rohad,nagyon szépen vágta le a doki.
2013. ápr. 28. 19:25
 50/112 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod,hogy nekem milyen kutyám van?

Már az írásodból is látszik,hogy csak menőzni kell neked a kutya,nem társnak.Ki nem sz@rja le,hogy mennyibe került?

Az én kutyám is törzskönyves,nem 20ezer volt,és többet költök az élelmezésére,mint te.

De ezeket minek leírni,ha nem dicsekedni akarsz vele????

Az én kutyám füle pontosan olyan,mint amikor megszületett.Soha nem gondoltam rá,hogy bármilyen testrészét megcsonkítsam,csak azért,hogy ÉN menőbbnek tűnjek.


A buta meg kettőnk közül te vagy.Tenyésztőtől meg biztos nincs kutyád,mert ostoba vagy nem csak buta!


És az is látszik,hogy önmagában a kutyákat sem tartod semmire,ha képes vagy egy korcsot lenézni.A korcs is kutya,méghozzá pontosan ugyanolyan jó kutya,mint bármely másik.De ezt a te agyad úgysem fogja fel.

2013. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!