Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális hogy egy 4 hónapos...

Az normális hogy egy 4 hónapos amstaff kölyök fél a többi kutyától?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos amstaff kis kutyánk és retteg az idegen kutyáktól , meg a hangos zajoktól eszt ki fogja nölni ? való színleg azért ilyen mert ö volt a legkisebb az alomból és el verte a nagyobbak , de a legókososabb is ö volt , eszt ki fogja nőni ? 1 hónapja van nálunk van még egy kutyusunk de avval el van , de ha ugat egy kutya az utcán kerítésen belül is akár le blokkol , be húzza fülét farkát és mögém bújik

2013. ápr. 26. 18:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 A kérdező kommentje:
te nagyon gyökér vagy!!Én tenyésztötöl vettem kutyát,és csakis attól vettem volna.A korcs is kutya,lehet azt is szeretni de nekem fajtatiszta kellett és szántam is rá pénzt.Nekem ez a kutya nem csak egy kutya,olyan mintha a gyerekem lenne ,szánok rá idöt is,és mindenki látja hogy imád is engem.
2013. ápr. 28. 19:43
 52/112 anonim ***** válasza:

Normális tenyésztő nem ad el kutyát olyannak,aki csonkítani akarja.2 dolog miatt:az egyik,hogy állatkínzás,másik hogy törvényellenes.

Attól nem tenyésztő valaki,hogy törzskönyvet ad(vannak ugye a törzskönyves szaporítók)meg drágán adja a kutyát(amíg lószar van...).

2013. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 A kérdező kommentje:
a tenyésztö tudta jol hogy a fülét vágatni akarom,figyi adott szerzödést meg mindent,a weboldalát megnéztük,és tenyésztö,nem szaporitó.
2013. ápr. 28. 21:00
 54/112 anonim ***** válasza:
Mondom még egyszer:NORMÁLIS tenyésztő nem ad el olyannak kutyát,aki csonkíttatni akar.Már csak azért sem,mert az illegális.A weboldal semmit nem jelent.Mutatok neked igazi mocskos szaporító weboldalát is,akiről meg nem mondanád.
2013. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 anonim ***** válasza:

Ok azt mondom a tenyésztőnek nem akarom a kutya fülét vágatni ide adja.Aztán csak vágatom akkor mivan????


Amúgy itt van felálló bulldog ha annyira tetszenek nagy fülekkel



[link]

2013. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 A kérdező kommentje:
hát pedig nagyon szép és okos kutyát adott,és a saját kutyáit folyamatossan hordja kiállitásokra,láttam öket,nyugodtak.
2013. ápr. 28. 21:12
 57/112 A kérdező kommentje:
na ez a bulldog nagyon csunya egy kutya.Nekem csak amstaff kellett,semmilyen más nem.
2013. ápr. 28. 21:16
 58/112 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy bulldog:)Csak annyira egyet ért pár hozzászóló a nagy amstaff fül szépségével hát akkor nézze ezt azt gyönyörködjön benne.))Szerintem nagyon csúnya lenne egy stafi vagy pit ilyen lapát füllel:)Nevetség tárgya lenne.Én biztos vágatnám ha lenne még kutyám sokkal karakteresebb a fejük:))))
2013. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
59%

ez francia bulldog te nagyon paraszt.


eddig angol bulldogról volt szó,de mind1.


Több hozzáfűznivalóm nincs.A butaságra nincs gyógyír.

2013. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
Bulldog azt kész mindegy nem ?Az a lényeg nagy fülekkel ami neked annyira bejön hát csak nézd:)Azt képzelj el egy Amstaffot is így,hogy megnyugodj milyen cukik is ekkora barom nagy füllel.
2013. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!