Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézik az emberek rosz...

Miért nézik az emberek rosz szemmel ha póráz nélkül sétáltatom a kutyám láb mellett?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy nem szabad de igazából nem látom értelmét a póráznak...és én így sokkal jobban élvezem a sétát..csak azok a bunkó emberek:S
2013. máj. 1. 20:45
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
38%

ma 21:08

Ha pórázon kullog melletted, akkor baj van a technikáddal.

Neked szerencséd van talán, hogy olyan a környezeted. A kérdező viszont nem mosolyokról és simogatásokról írt a kérdésében.

2013. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
19%

Na hát azért nem jellemző, hogy elszakad. Illetve nem hiszem, hogy egy kisebb kutyát nem bír egy felnőtt ember megtartani.


Nagy testűt kutyát meg alapból hülyeségnek tartok lakásban tartani, mivel annak a mozgásigénye is több, napi 3szor 1-1 órákra meg kevés ember viszi le

2013. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Hát..pl én leviszem a közepes termetű kutyámat amennyiszer csak kell, és még élvezem is, aki meg nem így van vele és még ennyit se képes megtenni a kutyájáért annak nem kell kutya,ennyi..

am meg a kerti kutyákat is ugyanúgy kell sétáltatni.

2013. máj. 1. 21:24
 24/46 anonim ***** válasza:
61%
Ma az erdőben sétáltattuk a családdal három kutyánkat, póráz nélkül. Mind a három egy méteres körzetben volt, de nem pont lábnál. Jött egy biciklis pasi két gyerekkel, azonnal leültettem a kutyákat és megvártam hogy elmenjenek. A pasi megállt és kioktatott hogy ez is közterület és kössem őket pórázra. Most komolyan, már az erdőben sem lehet póráz nélkűl sétáltatni? Bocs az offért.
2013. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
hát ezaz már szinte sehol sem lehet őket szabadon sétáltatni,mert éppen vkinek nem tetszik, hát basszus nekem meg nem tetszik hogy bicikliznek a járdán..am meg sztem amég a kutya nem okozott neki sérülést addig semmi joga nincs kioktatni..
2013. máj. 1. 21:31
 26/46 anonim ***** válasza:
67%
Biztos rossz a technikám, azért vagyok segítő kutyasuliban, és azért mutatom meg a gazdiknak a helyes technikát:) A póráz nálam azt jelenti, hogy mellettem kell jönnie, nincs szaglászás, nincs ismerkedés, pórázfegyelem van. Elég érdekes is lenne, ha az egy méteres pórázon akarna szaglászni...
2013. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az a baj, hogy sok a tudatlan gazdi. Itt leírtátok, hogy ti hogy csináljátok, s tényleg le a kalappal előttetek, így kellene mindenkinek!

Viszont sok ember nem foglalkozik a kutyával, nem nézi merre megy,nem szedi fel a kakit stb. Viszont sok a kötekedő járókelő is, aki mindenbe beleköt!

2013. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
72%
Hát elhiheted hogy nagyon meglepődtem, direkt kis ösvényeken megyünk velük hogy ne zavarjunk másokat. Lassan majd lufira kötöm öket és a fejem felet lebegtetve sétálunk, hogy ne zavarjanak senkit.
2013. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
75%
"Lassan majd lufira kötöm öket és a fejem felet lebegtetve sétálunk," :D:D Dinka
2013. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
47%

ma 21:33

Na, ez a fura kissé. A "pórázfegyelem" . Egy kutyának nem kellene azt figyelembe vennie, hogy van, vagy nincs rajta póráz. Simán csak a gazdája által elvártan kell viselkednie.

2013. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!