Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákat miért nem lehet...

A kutyákat miért nem lehet úgy szabadon engedni mint a macskákat?

Figyelt kérdés
A macskákat nem kell félteni, mindig hazajönnek sőt kb a kertben vannak csak, a kutyákat meg be kell zárni és csak sétánál de akkoris figyelni kell rájuk.
2013. máj. 29. 21:36
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
A választ azt senki nem tudja, mi? ...
2013. máj. 29. 22:30
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen szelíd, vagy kistermetű kutya, előfordulhat, hogy megharap valakit, ha szabadon kóborol az utcán. Ennek a macskáknál valamivel kisebb a lehetősége. :)
2013. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Azért nem lehet szabadon engedni a kutyákat, mert akkor felfalnák az összes macskát.:))
2013. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
A macskák nem esznek kutyákat. Szririntem oltári nagy tévedésben vagytok és csak el akarjátok mis másolni az igazságot.
2013. máj. 29. 23:04
 15/48 anonim ***** válasza:
82%

Tudod mihez ragaszkodik a kijárós macska?

Az aszfalthoz....


Enni otthon kap stabilan azért jár haza. Nem mondom hogy nem szeret de ha elkezdik máshol etetni (és ott netán jobb kaját kap) akkor könnyen átpártol.. Két ismerősömmel is történt ilyen

2013. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Diesel te csak hagyd ezt az ócska dumát. Én tudom mit beszélek képzeld el. És nem tudsz meggyőzni. Újabb haszontalan válasz a semmire! (mert hogy a kérdésre biztosan nem...)
2013. máj. 29. 23:12
 17/48 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk a kutya meg azért ragaszkodik a gazdájához mert falkaállat.. Na erről ennyit
2013. máj. 29. 23:14
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

hát, kérdező... te egy gyökér vagy... a macskákat akarod az egekbe magasztalni, holott a macska csak a kaja miatt megy vissza hozzád. ha ennyire biztos vagy a dolgodban, kérj meg egy pár házzal lejjel lakó szomszédot, hogy etesse, és majd meglátod, hogy a kajához ragaszkodnak.

Amúgy, nem tudom, hogy a macskák emberhez való hűségéről valaha is maradtak-e fenn történetek, hogy volt-e ilyen egyáltalán(kétlem) de kutyákról nem is egy ilyen történet fent maradt, éld és mondd legjobb példa erre Hachiko.

Aki ismeri a történetet, az tudja, hogy az a kutya milyen hűséges volt, és mit végig csinált azért, mert hűséges volt a gazdájához.

Egy macska mikor fog ilyet tenni? vagy ha nem is ilyet, de hasonlót...

nos, megsúgom, szerintem soha...

2013. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
JAAAJJJ, bagoly mondja verébnek nem igaz?? Magasztald csak a kutyákat kedves 18as! Te aztán magasztalhatsz bármit, de nekem semmihez sincs jogom.
2013. máj. 29. 23:38
 20/48 A kérdező kommentje:
A két macska aki éjjel napppal a közelemben van én nem is adok nekik enni. Na ehhez mit szólsz? Nyugodtan lehet szekálni a macskákat ahogy bírod tudom hogy élvezed, de az élvezeteddel nem tudsz nekem ártani mert én saját magam tapasztalom azellenkezőjét!
2013. máj. 29. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!