Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire figyeljek, mikor megvesze...

Mire figyeljek, mikor megveszem a kutyit?

Figyelt kérdés
Kis kölyök kutyát vennék (ha minden jól megy) Abonyból. Törzskönyv ok, de ilyen külső jelek? pl, azt hallottam, a diszplázia látszik egy kutyán, vagyis akkor valami fura a járásában, nem? na, és ha a szülőket megfigyelem, akkor ezek szerint látszik, ha azok, nem? és ha nem azok, akkor valószínűleg a kölykök sem, nem? valamint a köldöksérv? golden retrieverről van szó, kan kölyök. :) heréltetés meg lesz, csak segítsetek.
2013. jún. 11. 11:30
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ezért mondtam, hogy csakis a szerződés a fontos, a többi nem érdekel. Mert a tk-kal is lehet gond. De aki tényleg becsületesen csinálja, annak nem kérdés, hogy mi kerül a szerződésbe, meg egyáltalán, hogy szerződést írjon.
2013. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

kaptam szerződést is meg mindent

viszlát

2013. júl. 27. 19:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!