Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért féltek a pitbulltól?

Miért féltek a pitbulltól?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 09:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én folyaatosan tartok piteket (felelős gazda vagyok) és még SOHA nem támadtak emberre, még az irmagját sem mutatták ennek, hogy akartak volna. Kutyákkal más a helyzet, valóban nagyobb odafigyelést igényel. én csak pitekkel, vagy nagyon behódoló más fajta kutyusokkal engedem össze, a többivel ha a másik gazda is akarja, akkor szájkosárban türelemjáték megy. de azért sajnálom őket, hogy ilyen rossz kezekbe kerül, és ezért a kutya kell hogy elszenvedje az előitéleteket.
2013. jún. 24. 13:06
 22/28 A kérdező kommentje:
11-es: ezekre gondolsz? :D ez azért kemény http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xge49..
2013. jún. 26. 15:26
 23/28 anonim ***** válasza:
29%

ezen a videón én most baromira röhögtem. azért ilyen mike tysonokkal (nem biztos hogy jól írtam a nevét.) még nem találkoztunk de lényegében igen.


mondjuk az enyémtől nem tojtak be mikor ilyen pici kölyök volt, de hiszed vagy sem 4 hónapos korától már igen. egyszer volt hogy késő este vittem le. tök őszintén bele se gondoltam hogy még egy ekkora kölyöktől is betojnak. velünk szemben jött egy ilyen tetkós "rosszarcú" macsó emberke. én nem is figyeltem rá elbolondoztam a kutyával épp futásba kezdtünk. akkor állt meg a csávó a járda közepén terpeszben széttárt karokkal. mi megálltunk és néztem hogy ez most mit akar (kajak azt hittem játszani vagy valami) erre a járda szélén lévő fa mögé bújt miközben mondta hogy ő nagyon fél az ilyen kutyáktól. esküszöm rosszabb volt mint egy nő. mondtam neki hogy ez kölyök még nem csinál semmit, de ő a fa mögött volt addig míg el nem mentünk. a párom a képembe röhögött nem hitte el. igaz én mondtam hogy ennek csak örülök mert nőként késő este sajnos nem élveztem a tudatát hogy ilyen fazonok járkálnak az utcán. onnantól kezdve folyamatosan voltak ilyen élményeink. öt hónapos volt a kutya amikor a párom jelenlétében is be volt tojva egy ilyen fazon. addig akárhányszor szóba jött nem hitt nekem.

viszont mindkettőnk számára a legdöbbentőbb eset az a köves fazon volt. nemrégen történt. előtte a papper meg lazán elment a kutya mellett a válltetkós srác meg felkapott egy bazi követ. azt a párom kiröhögte.

2013. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
szeressétek a pitbullokat :) hatalmas szivük van. http://www.youtube.com/watch?v=CIASWv9GYC8
2013. jún. 26. 16:43
 25/28 anonim ***** válasza:
Szeresse, akinek két anyja van:)
2013. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem félünk.))))
2013. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
nekem már mikor 3 hónapos volt és sétáltattam egyik oldalból átmentek a másikba az emberek :DDDDD most 2 éves és inkább felkapják a kutyát az ölükbe és megvárják mig elmegyek mellettük XD pedig nem úgy neveltem hogy mindenre menjen mint a bolond még idegeneket sem ugat meg csak néha de viszont akkor nagyon keményen a postást majdnem megette:D meg ha valami nemtetszik neki akkor megugatja vagy rámorog ilyesmi.. de napközbe jönnek spanok is nem bánt senkit azért jó mert a csajok is megsimogathatják ;) kajáját se félti tőlem legalábbis aztis úgycsináltam h mindig simogattam mikor evett kiskorába de ha másik kutya vagy macskát mikor odatettem mellé arra nagyon haragszik :DDDD a sétálásról akartam még hogy volt már egy párszor mikor egy két ilyen nagyobb kutya szaladt oda az utcán németjuhász labrador ilyenek hát nem engedtem hogy megcsipjék Axelt mert tuti megszedné mindet.. inkább elhúztam az enyémet és megrugdostam a kutyákat mindig :D
2013. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szépek.))nekem Amstaffom van
2013. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!