Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyut,...

Hogyan győzzem meg anyut, hogy mi fogadjuk be? (Kérlek olvasd el, több kérdés + kép )

Figyelt kérdés

Sziasztok, több kérdésem is lenne :)


Szóval tegnap írtam ki kérdést, hogy "találkoztunk" egy kutyával, aki egy telepen van, oda dobták ki egy kocsiból, a biztonsági őrök pedig odafogadták (enni, inni kap és van fedél a feje felett ezen kívül nem foglalkoznak vele, mert félnek hogy "beteg" és elkapnak tőle valamit). Elvileg 2x ütötte el már autó, de nem akarják menhelyre vinni, mert elaltatnák, legalábbis ők attól félnek.

Szóval mi vittem neki tápot, beszélgettünk az őrrel, aki mondta hogy nyugodtan hazavihetem. Nagyon édes puszit oszt, ma már pacsit is adott (háromszor), ha hívom odajön szóval biztos foglalkoztak vele előtte :)


De mivel van 2 kan kutyánk, és ő is az anyu fél hogy mi lenne, mert a staffink nem nagyon tűr meg más kutyákat, másik (2. kutya kölyök korában került ide, őt azért nem bántja).


A kutyus olyan 1-2 éves lehet max és kan.

Ha ivartalanítva lenne az megoldana ilyen problémát?


Amúgy róla lenne szó:

[link]

[link]

[link]

[link]


Neki kb. mennyi lenne ivartalanítás?

Ti milyen fajtákat láttok benne?:)


Köszönöm a válaszokat mennek a zöld kezek



2013. júl. 12. 12:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem eleve fura, hogy egy staffi dp-s... Még egy németjuhásznál ok, de egy elvileg tiszta izom staff...
2013. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egy 5-6 éves kutya nem tud csak úgy egyik percről a másikra meghalni,még ha mérget eszik akkor sem!

A dp-be se hal bele pár óra alatt

érdekes szitu..


ha tényleg csak kitalálta a kérdező,hogy leszálljunk róla.Ám legyen, de ha majd a staffi megöli a kis keveréket akkor neki lesz rossz.Mi megmondtuk,hogy szocializálatlan staffi(vagy bármilyen más nagyobb testű kutya) mellé egy kistestű keveréket mellesleg ugyanolyan neműt,nem szabad vinni.

2013. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

A kutya magától halt meg, nem 'segített' neki senki.

Nem, nem csak kitaláció... Gondoltam az lesz hogy hű fura hogy meghalt a kutya.

Mindegy..

A kutyát meg más elvitte, vagy legalább nincs ott...

2013. júl. 17. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!