Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen kaptátok meg a...

Mennyi idősen kaptátok meg a kutyátokat? :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 13:38
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én 10 éves voltam a kutya 6 hetes... Még nagyon fiatal volt ezért hamar összeszedett egy betegséget, ha kutyát akarsz az legyen legalább 8 hetes. Most 11 vagyok a kutya pár hónapja volt 1.
2013. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Apunak mindig is voltak kutyái, de én sosem kaptam, 21 évesen amikor elköltöztem otthonról, akkor vettem egy kutyát 3 hónaposat.
2013. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27 évesen, amikor saját kertes házba költöztem.
2013. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
olyan 5-6éves korom óta könyörögtem, 12évesen megkaptam szülinapomra egy tündéri keverék kiskutyát. Sok szervezés állt mögötte, hogy ne tudjam meg, egészen a nyíregyházáról egy állatkórházból jött kamionnal Bp-ig, onnan kocsival hozzánk. Anyu megkérte bátyámat, hogy menjünk el boltba meg sétálni (megjegyzem baromi hideg volt:D) és mire hazamentem a kiskutya ott feküdt a helyén és aludt. Olyan 3 hónap környéki volt, ha nem hozatták volna el Anyuék elaltatták volna a két tesójával együtt. Azóta már 9 éves, és van mellette másik kettő is. Az egyik "rajtunk ragadt" (megkérték a gazdái, hogy segítsünk nekik megnevelni, egy hónapig nálunk lakott aztán mégse kellett nekik, mi viszont megszerettük, úgyhogy itt maradt) a másikat meg mi hoztuk már el, úgyhogy így van 3:)
2013. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
19-éves voltam és egy 5 éves tacskót vettem 20.-ft ért.
2013. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A 14:45-os Roman szarmazasu?

En Nagyvaradon szulettem.Csak ugy mondom.

2013. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!