Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ebben az esetben?...

Mit tehetek ebben az esetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kiskutyát vásároltam az egyik hirdető oldalról, de amikor haza jöttünk kiderült hogy a kutya sajnos nem egészséges mint ahogyan azt az eladó meghirdette.Bejelentettem az oldalon hogy a hirdetésben nem valós dolgokat állított, tehetek még valamit ez ügyben hogy másokat ne verjen át?Vasárnap óta járunk állatorvoshoz, mert megy a hasa,valószínűleg gyomor és bél gyulladása van szegénynek, nálunk minőségi tápot kap, ezek után gondolom az eladónál ki tudja milyen moslékot kapott, ezért alakulhatott ki nála vagy ki tudja.Kérek mindenkit hogy ne kioktasson, meg beolvasson, hanem jóindulatú tanácsokat várok.Sajnos így jártunk, azon vagyunk hogy rendbe jöjjön a kis csöppség mihamarabb, nagyon aggódunk érte.Nem a pénzt sajnáljuk, de nem gondoltam volna hogy ilyen undorító módon egy állatban csak a pénzszerzés lehetőségét látja valaki.
2013. aug. 8. 08:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
belefutottál egy szaporítóba :(
2013. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
1 es vagyok tedd ki ide a hirdetés, elkezdem osztani fbn.
2013. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Miért hazudnék ilyet??? Beírtam a keresőbe a számot, mindenféle oldalakat kiírt, yorkit is árul!
2013. aug. 8. 09:08
 14/36 A kérdező kommentje:
11-es, bele de most nem ez érdekel csak hogy rendbe legyen a kutya.És hogy másokat ne verjen át!
2013. aug. 8. 09:11
 15/36 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam hogy hazudál, csak akkor vagy fedhetetlen, ha mindenre amit állítasz van bizonyítékod. Így nem tudnak belédkötni rágalmazásért. Csak ezért írtam, tudjuk, hogy nem hazudsz:)
2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Oké értem.Köszi.
2013. aug. 8. 09:18
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elhoztad, meg kellett volna kérdezni, mit evett a kutya? Ha silány kaján volt, te pedig rányomtad a minőségi tápot a gyomrára, hát attól is bőven lehet hasmenése a kiskutyának.

Kirakhatod azt a hírdetőt bárhova, de ugyan mit vártál egy nem tenyésztőtől, mikor mindenhol azt hallhatod, olvashatod, szaporodványt nem szabad venni.

2013. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Salx Narval ***** válasza:
100%
Kérj az állatorvostól dátummal ellátott igazolást a betegségről, ill elvégzett kezelésről, ha "hadjáratot" indítasz ellene.
2013. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Most mennem kell az állatorvoshoz, később visszanézek.
2013. aug. 8. 09:24
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

nah az első nagyon jót írt. én tuti hogy bejelenteném a NAV-nál. olvastam hogy szeretnek lecsapni a szapikra ők is. a másik hogy egy kis keresgélés után tuti hogy a telszámon kívűl mást is simán meg lehet róla tudni. az internet világa nagy. és minden megmarad benne. tehát értem ezalatt hogy akár egy olyan hirdetés is amiben a címe esetleg a teles neve is szerepel.

terjeszteném facen is. állatvédő szervezetek nem tudom mennyire tudnak foglalkozni a dologgal. elvileg nekik is kellene valamit tenniük, bár tudom könnyű ezt mondani ha nyakig vannak a munkában hely meg semmi a kutyusoknak. bár én lehet lebontanám fajták szerint az állatmentő szervezeteket. tehát pl. a yorkik miatt a yorki mentésnek szólnék a többi fajta miatt pedig a megfelelő fajtamentéseknek.


VISZONT TUTI AZ LENNE AZ ELSŐ HOGY A NAV-nak SZÓLNÉK. hadd kapja meg minden oldalról amit megérdemel.

2013. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!